Trex20 TX20 Coin Nedir? TX20 Coin Ön Satış

Trex20 TX20 Coin Nedir? TX20 Coin Ön Satış

Trex20, Bitcoin Protokolü üzerine kurulmuş Çoklu Oyun + bir NFTFi Pazaryeri ve tek çatı altında aşamalı loto içeren GameFi’de devrim yaratmayı amaçlayan bir projedir. Ekosistemin native tokeni ise TX20 Tokenidir.

Oyunun 2009 kopyası bulunan tamamen zincir üzerine yazılmış ve gelir paylaşımı modeli ve diğer birçok avantajla birlikte NFT’ler olarak sunuluyor. TREX20, Bitcoin Protokolü üzerine inşa edilmiş bir GameFi platformudur. Kullanıcılar, ekosistemi içerisinde hepsi sorunsuz bir şekilde entegre olan birden fazla oyuna, bir NFC Pazaryerine ve aşamalı bir lotoya erişebilir.

Bu yenilikçi platform, dijital ekonominin çeşitli sektörlerindeki kullanıcılara kapsamlı ve ilgi çekici bir deneyim sunan, doğrudan Bitcoin blok zincirinde oyun, merkezi olmayan finans ve NFT ticaretinin benzersiz bir birleşimini temsil ediyor

Trex20, x21 Digital, MoonRock Capital, Marshland Capital, NxGen gibi firmalardan 1 milyon dolarlık yatırım aldı ve aynı zamanda Seedify’da ön satışa çıkacak.

TX20 Gateio Ön Satış

TX20 Token 7-9 Nisan arasında Gateio Borsasında Ön Satışa çıkacak sonrasında ise 9 Nisan 2024 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak TX20 Tokeni satın alabilirsiniz.

  • TX20 Tokeni Gateio Borsasında yaklaşık 0.04 Dolardan ön satışa çıkacak.
  • Bu Ön Satışa katılabilmek için son 14 gün GT Token ortalamanız min 10 olmalı. Ne Kadar yüksek ilse o oranda ön satıştan hak alabiliyorsunuz.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓