STARL Coin Nedir? Starlink Coin Nereden Alınır?

STARL Coin Nedir? Starlink Coin Nereden Alınır?

Starlink topluluk tarafından hareket eden, tamamen merkezi olmayan bir projedir. STARL LEASH dağıtımcısı tarafında yanlışlıkla başlatıldıktan sonra bunu bir projeye dönüştürdü. Starlink’te Ekip için ayrılmış token bulunmuyor ve likidite yakıldı bu yüzden hiç kimse ilk likiditeyi çekemez bu da STARL Coini ani fiyat düşüşlerinden koruyor. STARL Tokeni ise Starlink ekosistemin yönetişim tokenidir.

STARL Tokeni 14 ocak 2024 itibariyle Son 1 ayda %4 düşüş gösterdi. 25 kasım 2021 tarihinde tekrar ATH Yapan STARL bu seviyeden %96 aşağıda bulunuyor. Metaverse projesi olan STARL Tokeni 119 milyon dolarlık market değeri ile 756. sırada bulunuyor.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak STARL Tokeni alabilirsiniz.

Ethereum ağında bulunan STARL Tokeninin 10 trilyon adet toplam arzının tamamı dolaşımdadır. 34 bin adet cüzdana sahip STARL tokeni şu ana kadar 275 bin adet işlem gerçekleştirilmiş. STARL Tokeninin arzının yaklaşık %45’i ise top 10 cüzdanda bulunuyor.

STARL Tokeni Sanal bir uzay istasyonu olan Starl Metaverse’den sanal arazi satın almak için yatırım aracıdır. Sistem içerisinde sanal reklam panoları, yaşam alanlarına benzer uydu, uzay modülü ve station core satışı yapılacak. Dijital gayrimenkul meşru bir varlık sınıfı haline geldiği için yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. STARL Tokenin bu kadar hızlı bir şekilde popüler olmasının bir sebebi de Elonmusk’in Starlink adındaki projesi. Bu altcoin ile alakası bulunmasa da Starlink paylaşımları ve aramaları STARL tokeninin popüler yaptı ve değerini arttırdı.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

  • STARL Token Starlink Ekosisteminin native tokeni olup arazi satın almaya yarayan ERC-20 tokenidir.
  • Profil Sanal Uzay İstasyonundaki oyuncuların grafiksel bir temsili.
  • SATE NFT Eşşiz NFT tokenleri olup Sanal istasyondaki devredilebilir dijital varlıklardır.
  • STARL DAO STARL tokenleri ekosistemin kendi kendini idame ettirebilmesi için merkeziyetsiz bir oylama sistemi tahsis eder.
  • Universe Starlink Ekosistemi bir parçası olan 3D oyunlaştırılmış bir metaverse.
  • Market Katılımcıların SATE NFT’lerini yönetmelerine ve değiş tokuş yaptıkları yer.

STARL Coin Nereden Alınır?

STARL Token Son 1 ayda %1725 artarak 226 milyon dolarlık market değerine ulaştı hızlı bir şekilde 233. sıraya çıkan STARL tokeniSon 24 saatte de %30 artarken yeni ATH seviyesine ulaştı. Şu an fiyatı 0.000022 dolar olan STARL Tokeni Gateio Borsasında listelendi Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Starl Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓