NYAN Coin Nedir? NYAN Coin Yorum

NYAN Coin Nedir? NYAN Coin Yorum

Nyan Heroes, Solana Ağındaki bir nişan oyunudur kullanıcılar karakterleri ile diğer rakip takım ile savaşır. NYAN Tokeni Kullanıcılara Airdrop yapacağını açıkladı ve birçok Gamer bu yüzden oyun aylardır oyun oynuyor.

Nyan Heroes, Başta Delphi Capital olmak üzere birçok yatırım firmasından toplamda 13 milyon dolarlık yatırım aldı şu ana kadar kriptoda çıkarılmış en iyi oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Nyan Heroes oyununda, oyuncular Nyans (Kediler) ve onların Gardiyan Robotlarını NFT olarak toplayabilecekler. Oyuncular, kahramanlarını kullanarak diğer oyuncularla savaşacakları bir nişancı tarzı aksiyon oyununda mücadele edecekler. Oyunu oynayarak, oyuncular görevleri tamamlayarak, savaşları kazanarak ve macera modunda ilerleyerek ödül olarak token toplayarak oyuncu tabanlı ekonomiye otomatik olarak katılacaklar. Ayrıca, oyuncular daha fazla Nyan mintleyebilecek, Gardiyan Robotlarını klonlayabilecek, nadir ve eşsiz silahlar ve görünümler toplayabilecek ve bunları NFT pazarında takas edebilecekler.

$NYAN, özel ve halka açık satışlar sırasında tahsis edilecek çok işlevli bir yönetişim tokenıdır, belirli oranlar çekirdek ekip, stake ödülleri ve topluluk hazinesi için ayrılmıştır. Oyuncuların oyun oynayarak kazanabilecekleri bir $NYAN bölümü olacak ve $NYAN, NFT ticaretleri için çeşitli pazar yeri işlemlerinde de önemli bir rol oynayacak.

$CTNP (Catnip) ise oyuncuların oyun oynarken kazanabilecekleri bir oyun içi yardımcı tokendir. Bu tokenler, oyun içi karakterleri ve silahları seviye atlatmak, eşyalar üretmek ve arazi parsellerini değiştirmek için kullanılacaktır.

NYAN Tokeni 21 mayıs 2024 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında listelenecek şu an öncesinde ise Gateio’da ön satışı olacak Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön Satışa katılabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓