GateToken(GT) Yeni BNB Olabilir Mi?

GateToken(GT) Yeni BNB Olabilir Mi?

Yaptığı Ön Satışlarla ve Yeni listelemelerle oldukça büyüyen Gateio Borsasının Tokeni GT Token son 1 yılda %909’lik artış gösterdi. Market Cap i ise henüz 890m civarında sıralamada ise 117. diğer borsaların tokenlerine bakıldığında bu sıra oldukça düşük. Ayrıca piyasa düşerken GT tokenin fiyatında büyük bir düşüş görülmedi.

Güncel Haberler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegramdan takip edin.

Gateio Borsasının En önemli özelliği birçok coini Binance’dan çok önce listelemesi SHIB bunlara örnek SHIB Gateio Borsasında Çok önce listelenmişti Gateio Borsasından SHIB alanlar çok ciddi kazanç sağladılar. Şu an Trend olan Diğer coinler ise SAFEMOON, SAFEMARS, AKITA, PIG gibi Coinler Gateio Borsasında bulunuyor. Gateio Borsası en çok coin bulunduran 2. borsa toplam coin sayısı şu an 858 bu sayısı binance borsasında sadece 385 adet.

GateToken(GT) Son 30 günde %43 Son 24 saatte ise %20 artış gösterdi. Market sırlamasında 117. bulunan Gateio yaklaşan ön satışlarının da etkisiyle ATH’sı olan 12.94 seviyelerine piyasa yükselirken tekrar artması muhtemel.

Gateio Borsası büyümeye Devam ettikçe GateToken Artmaya devam edecektir. Gateio Borsasına bu linkten Üye olarak GateToken Alabilir ve Ön Satışlara Katılabilirsiniz.

Gateio Coinmarketcap’in puanlamasına göre 8. sırada bulunuyor. Yaptığı Ön Satışlardan HORD, İspolik, Verso gibi projeler listelendikten sonra ciddi oranda değer kazandı. Gateio borsasında bu ön satışlara katılabilmek için Kullanıcılar ellerinde son 14 günün ortalamasına göre 100 GT Token veya toplam bakiresinin değeri 0.05BTC olmak zorunda. VIP Kademesi de ellerindeki bulundurdukları GateToken Miktarına göre belirleniyor ve VIP seviyesi yüksek olan kullanıcılar ön satışlardan daha çok yararlanma hakkı kazanıyor. GateToken’inin artma sebeplerinden biri de bu. Ayrıca Gateio borsası GT üzerinden komisyonlarda indirim yaptığı için GateToken’i bulundurmak avantajlı.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

2 thoughts on “GateToken(GT) Yeni BNB Olabilir Mi?

Comments are closed.