Velar Coin Nedir? Velar Coin Yorum

Velar Coin Nedir? Velar Coin Yorum

Velar, finansal ekosistemi yeniden şekillendirmeyi amaçlayan bir Bitcoin Layer 2 agnostik likidite protokolü sunarak DeFi’nin en ileri noktasındadır. VELAT Token ise platformun native tokenidir.

Velar, yenilikçi Perpetual DEX ile Bitcoin’in güvenliğini ve sağlamlığını DeFi’nin yenilikçi olanaklarıyla birleştiren türünün ilk örneği bir platform sunuyor. Velar Protokolü, Bitcoin için özel olarak tasarlanmış ve kullanıcıların Bitcoin ekosisteminde kilitli olan geniş likiditeden yararlanmalarını sağlayan bir DeFi platformudur.

Velar Protokolü, temel işlevselliğinin ötesinde, kullanıcıların getirilerini optimize etmeleri için çiftçilik ve stake etme fırsatları sunar. Ek olarak, Stacks platformunda token başlatma sürecini basitleştiren bir IDO başlatma paneli görevi görür.

Velar, CMS Holding, GBV Capital, Kyros Ventures, Mh Ventures, Paka, BlackEagle Capital firmalarından 3.5 milyon dolarlık yatırım aldı.

VELAR Tokeni 1-3 Nisan 2024 Tarihleri arasında Gateio Borsasında ön satışa çıkacak ve sonrasında 3 Nisan 2024 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında Listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön Satışa katılabilirsiniz.

  • VELAR Tokeni ön satışa katılmak için son 14 gün GT token ortalaması min 10 olmalı eğer 140 adet GT tokeni alırsanız ortalamanız 1 gün içinde 10’a ulaşır.
  • VELAR Token Gateio Ön Satış fiyatı 0.03 dolar.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓