Renzo EZ Coin Nedir? Renzo Binance Ön Satış

Renzo EZ Coin Nedir? Renzo Binance Ön Satış

Renzo, EigenLayer çerçevesi üzerine kurulmuş restaking protokolüdür. Son kullanıcılar için yeniden hisse alma sürecini basitleştirir ve stake edenlerin operatörleri ve ödül stratejilerini aktif olarak yönetme ihtiyacını ortadan kaldırır. ezETH restake tokeni EZ tokeni ise native tokeni olacak.

Renzo, otomatik olarak ödülleri toplayan ve likiditeyi koruyan, yeniden teminatlandırma ödüllerini korurken DeFi katılımına olanak tanıyan yüksek oranda teminatlandırılmış bir token olan ezETH’yi kullanıyor.

Renzo, Binance başta olmak üzere Maven, OKX, Bitscale Capital, Robot Ventures, Figment Capital, Mantle gibi firmalardan toplamda 3.2 milyon dolarlık yatırım almıştı.

EZ Token Binance Ön Satış

EZ Tokeni Binance ön satışına kullanıcılar 24 Nisan 2024 TSİ 03:00’dan itibaren 6 gün boyunca BNB ve FDUSD stake ederek katılabilecek. BNB havuzu %85’lik FDUSD havuzu ise %15’lik bir havuz ağırlığına sahip olacak.

EZ tokenekonomisi

EZ Tokeninin toplam arzı 10 milyar adet olacak ilksel dolaşımdaki arzı 1 milyar adet ve bunun 250 milyon adedi Binance Launhpool’da dağıtılacak. EZ Tokeni Ön satış bitiminden sonra EZ Tokeni 30 Nisan 2024 TSİ 15:00’da Binance Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Binance Borsasına üye olarak EZ Tokeni ön satışına katılabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓