Kim Exchange KIM Coin Nedir? KIM Coin Yorum

Kim Exchange KIM Coin Nedir? KIM Coin Yorum

KIM Exchange, inovasyon ve yaratıcılık için bir üreme alanı oluşturan, özelleştirilebilir kancalara sahip deneysel DeFi’nin platformu olup Mode Network’ün önde gelen DEX’lerinden biridir. Native Tokeni ise KIM tokenidir.

Kim Exchange sadece Mode Network’te bulunuyor ve üzerinde 38M dolarlık TVL mevcut. Kim Exxchange’i kullanarak Kullanıcılar Mode Network için Airdrop puanı toplayabiliyor bu linkten metamask cüzdanınızı bağlayarak Kim Exchange’i kullanabilirsiniz.

Kim, hem inşaatçıların hem de kullanıcıların derin, sürdürülebilir ve uyarlanabilir likidite için özel altyapımızdan yararlanmasına olanak tanıyan, oldukça verimli ve özelleştirilebilir bir protokol olarak oluşturulmuştur.

Kim, topluluğa ve ekosisteme öncelik veren özel bir yaklaşım sunmaya odaklanmak için geleneksel DEX tasarımının ötesine geçiyor.

Kim, Mode’un sıralayıcı ücreti paylaşımına yönelik benzersiz yaklaşımından yararlanarak projelere daha büyük teşvikler sunabiliyor.

KIM Token Ön Satış

KIM Tokeni 6 Mayıs 2024 TSİ 17:00’da Gateio Borsasında listelenecek öncesinde Gateio Borsasında ön satışı olacak Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak KIM Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓