Wormhole W Coin Nedir? W Coin Yorum

Wormhole W Coin Nedir? W Coin Yorum

Wormhole Çapraz bir blok zincir köprüsüdür. Wormhole 20’den fazla Blok zinciri destekleyen ve kullanıcıların bu ağlar arasında transfer yapmasını sağlayan bir ekosistemdir. W Tokeni Wormhole’un native tokenidir.

Wormhole, bir mesajın geçerliliğini doğrulamak için çeşitli doğrulama yöntemlerini kullanarak zincirler arası mesajlar gönderir. Belirli bir işlemde yer alan zincirlere bağlı olarak, bu seçeneklerin tümü Wormhole platformundaki geliştiricilerin kullanımına açıktır ve doğrulama yöntemleri, yeni teknolojileri içerecek şekilde zaman içinde gelişmeye devam edecektir.

W Tokeni Listelendi ve Airdrop satış baskısı sebebiyle 1.6 dolardan açtıktan sonra 1.32 dolara kadar geriledi. 4 Nisan 2024 itibariyle fiyatı 1.32 dolar market değeri ise 2.3 milyar dolar ile 52. sırada.

Wormhole, Coinbase, MultiCoin Capital, ParaFi Capital, Jump Trading gibi firmalardan 225 milyon dolarlık yatırım almıştı. Wormhole ekosistemini kullanan kullanıcılara dağıtılacak olan W Tokeni 3 Nisan 2024 TSİ 14:30’da Binance Borsası dahil neredeyse bütün borsalarda listelenecek.

W Tokeni Toplam arzı 10 milyar adet olup başlangıçtaki arzı 1.8 milyar adet olacak fiyatı ise 1.5 dolar civarı olması bekleniyor.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓