Hangi Coin Alınır? Trend Coinler Hangileri?

Hangi Coin Alınır? Trend Coinler Hangileri?

Kripto para piyasalarında trend ve hangi coinlerin popüler olduğuna bağlı olarak alınabilecek coinler her dönem farklılık gösterir 2024 yılının ilk çeyreğinde RWA, Depin ve yapay zeka altcoinleri popülerdi.

Altcoinler doğaları gereği oldukça volatil oldukları için erken dönemde alım yapan kullanıcılar kazançlı olurlar.

Son dönemde çıkan ENA Tokeni uzun vadede yüksek potansiyel teşkil ediyor tokenin fiyatı büyük ölçüde Ethena ekibine bağlı olsa da ENA Tokeninde potansiyel olduğunu ve arkasında birçok borsanın olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. ENA Binance dahil birçok borsada bulunuyor.

Pixel Oyunun tokeni PIXEL de Axie Infinity tarzı bir yükseliş gösterebilir özellikle Bitcoin fiyatının yükselişi gerçekleştikten sonra genelde Bitcoin Fiyatı yükseldikten sonra Altcoin boğası başlar.

Solana ağında ise Wormhole tokeni W, Tensor NFT market tokeni TNSR gibi tokenler SOL Tokeninin artmasından sonra yükselişe geçebilir. Özellikle SOL token fiyatının artışı gerçekleştiğinde bu tokenler alınabilir.

Proof of Work Coinlerinden KASPA yine düşen piyasada alım fırsatı vermiş olabilir 10 kattan fazla artsa da KASPA gibi projeler boğa piyasasında artışına devam edebilir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓