DOPE Coin Nedir? DOPE Coin Yorum

DOPE Coin Nedir? DOPE Coin Yorum

Dopamine, merkeziyetsiz finans sağlayan, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen bir mobil uygulamadır. Şu anda iki milyonun üzerinde indirilmeye ve yüzbinlerce aktif kullanıcıya sahiptir. DOPE Tokeni platformun native tokenidir.

Bu size tüm cüzdanlarınızı, tüm merkezi ve merkezi olmayan borsalarınızı en son yapay zeka ve uyumluluk ilerlemesiyle yönetme olanağı verir. Geniş bir DEFI işlevleri paneline ek olarak kullanıcı, kendi uygulama yapısını oluşturabilir, tüm sosyal ağlarına bağlanabilir ve paylaşılabilen veya özel kalabilen içeriklerini getirebilir. İhtiyacınız olan her şey tek bir uygulamada.

DOPE Tokeni sayesinde, ticaret verileri, sinyaller, analizler, yapay zeka modelleri gibi premium özelliklere erişim. DOPE sahipleri, piyasanın geri kalanıyla karşılaştırıldığında size önemli bir avantaj sağlayabilecek premium gerçek zamanlı ticaret sinyallerine erişebilecek ayrıca yönetişim ve işlem ücretlerinde indirim gibi işlevleri olacak.

DOPE Token Gateio Ön Satış

DOPE Tokeni ön satışı 2-3 Nisan tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak sonrasında 3 Nisan 2024 TSİ 16:00’da DOPE Tokeni Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak DOPE ön satışına katılabilirsiniz.

  • Toplam 666 bin adet DOPE Tokeni dağıtılacak.
  • Kullanıcılar ön satışa katılabilmek için son 14 günde 10 ve üzeri GT tokenine sahip olması gerek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓