Rejuve RJV Coin Nedir? RJV Coin Yorum

Rejuve RJV Coin Nedir? RJV Coin Yorum

Rejuve.AI, dünya çapında ki insanların verilerini toplayarak ve yenilikçi yapay zeka araçlarını ve yöntemlerini uygulayarak insan sağlığını ve ömrünü uzatmak için faydalı araştırmalar yürütmenin yeni bir yoludur. RJV Tokeni ise uygulamanın native tokenidir.

Kullanıcılar sağlık verilerini uygulamaya girerek hizmet almaya başlarlar ve herkesin bilgileri şifreli olduğu için güvendedir. Kullanıcılar sonrasında Rejuve Network üyelik kimlik işlevi gören eşsiz Veri NFT’lerini (dNFT) oluşturarak ve ayrıca verilerine erişim için verilen tüm izinleri takip ederek araştırma programımıza katılmayı seçebilirler.

Kullanıcılar uygulama üzerinde NFT’lerini ücretsiz olarak aldıktan sonra RJV Tokenlerini kazanmaya başlayabilirler. RJV Tokeni ağ üyeleri arasında işlemlerin yapıldığı ve üyelere veri katkıları için ödüllerin verildiği, ikame edilebilir bir ERC-20 tokenidir.

Rejuve projesinin partnerleri arasında SingularityNet bulunuyor bunun dışındaki önemli bir partneri bulunmuyor aynı zamanda Twitter hesabı birçok kripto para projesine göre oldukça düşük takipçi sayısı ve etkileşime sahip. Telegramdaki üye sayısı da düşük olan Rejuve önceki DAOMaker ön satışları olan CryptoGPT ve DegenZOO‘ya göre ilgi oldukça düşük.

RJV Tokeni Ön satışı DAO Maker’da devam ediyor Public ön satışından sonra garanti ön satış olan SHO gerçekleşecek. RJV Token Dao Maker ön satış fiyatı ise 0.015 dolar.
DAO Maker ön satışları genelde Gateio Borsasında listeleniyor RJV Tokeni listelendiğinde almak için
Bu linkten Gateio Borsasına şimdiden üye olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓