RGAME Coin Nedir? RGAME Coin Ön Satış

RGAME Coin Nedir? RGAME Coin Ön Satış

R Games, birlikte çalışabilen blockchain yarış oyunu. Tamamen özelleştirilebilir, birlikte çalışabilen NFT’lerle R Games, araba yarılı tutkunları için yapay zekayı entegre eden, kullanıcı tarafından oluşturulan ek bir içerik katmanı imkanı tanıyor. Platformun native tokeni ise RGAME Tokenidir.

R Games, Formula 1 araçlarından off-road kamyonlara kadar çoklu araç yarışı deneyimi sunarak, her yarışçının tercihine hitap ediyor. Kişiselleştirilmiş yarış deneyimleri ve artan katılım ile oyuncular, kendi zevklerine uygun heyecan verici yarış maceralarına dalarlar.

Oyuncular ilerledikçe, çeşitli engeller ve zorluklarla karşılaşarak, sürekli tazeleyen bir oyun deneyimi yaşarlar. R Games ayrıca dikkat çekici grafiklere, otantik engellere ve etkileşimli ortamlara sahiptir, bu da onu sürükleyici ve heyecan verici bir yarış deneyimi için en iyi seçenek haline getirir. Sanal garaj özelliğiyle, kullanıcılar NFT’leri kolayca üretebilir ve tercihlerine göre özelleştirebilirler.

RGAME Token Gateio Ön Satış

RGAME Tokeni Gateio Borsasında 7-8 Nisan 2024 tarihleri arasında ön satışa çıkacak sonrasında 8 nisan 2024 TSİ 13:00’da RGAME Token Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön Satışlara katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan RGAME Tokeninden Gateio ön satışında 4 milyon adet dağıtılacak.
  • RGAME Gateio Ön Satıştan sonra 8 nisan 2024 TSİ 11:00’da listelenecek
  • Ön Satış GT Token ile yapılacak.
  • VIP 1 olabilmek için son 14 gün ortalamas 100 GT Tokeni olması gerekiyor.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓