PUNDU Coin Nedir? PUNDU Coin Ön Satış

PUNDU Coin Nedir? PUNDU Coin Ön Satış

PUNDU Solana ağında çıkarlacak olan DaoMaker’ın organize ettiği bir meme tokenidir. Kullanıcılar DaoMaker üzerinden veya Solana ağına min 0.5 SOL Tokeni göndererek ön satışa katılabilecekler. PUNDU Token Ön Satışı 23 Mart TSİ 10:00’da sonra erecek.

PUNDU tokeni Gateio Borsasında listelendi şu an fiyatı 0.039 dolar civarı. Market değeri yaklaşık 40m
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak PUNDU Tokeni alıp satabilirsiniz

PUNDU Tokeni 26 Martı TSİ 17:00’da listelenecek sonrasında ön satışta hak edilen PUNDU’lar ise claim edilecek. DAOMaker’ın paylaştığı claim linkinden claim edebilirsiniz.
PUNDU Tokeni Gateio Borsasında listelenecek Bu linkten Gateio Borsasına şimdiden üye olabilirsiniz

PUNDU Token Ön Satışına Nasıl Katılınır?

PUNDU Tokeni Ön Satışına DaoMaker’ın Bu tweette belirttiği adrese min 0.5 SOL yatırılarak Ön satışa katılabilirsiniz. PUNDU Tokenleri gönderdiğiniz miktar oranında ön satışta toplanan paraya göre alım hakkı elde edeceksiniz.

PUNDU Tokeni ön satışı BSC ağında da gerçekleşiyor bu linkten BSC ağına USDT yatırarak PUNDU ön satışına katılabilirsiniz. Sizden Solana adresinizi de girmenizi isteyecek muhtemelen PUNDU Tokenleri oraya gönderilecek. BSC ağında minimum yatırma yok maksimum ise 100 bin dolar.

PUNDU Token Ön Satış Şartları

PUNDU Tokenleri Ön satış bitiminden sonra Token oluşturulduğunda (TGE) %50’si dağıtılacak 1 ay boşluktan sonra kalanı 6 ay süresince doğrusal olarak dağıtılacak.

PUNDU Tokeni Nereden alınır?

PUNDU tokeni şu an herhangi bir borsada bulunuyor fakat Gateio Borsasında listelenme ihtimali yüksek Gateio Borsası DaoMaker ön satışlarını genelde listeliyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓