Degen Zoo DZOO Coin Nedir? DZOO Coin Yorum

Degen Zoo DZOO Coin Nedir? DZOO Coin Yorum

Degen Zoo, Kripto fenomeni  Logan Paul’sCrypto’nun bir 30 günde oluşturabileceğini kanıtlamak için meydan okuma olarak başlattığı bir hobi projesidir. Degen Zoo’da kullanıcılar DAO Maker’ın kurucusu tarafından yaratılan oyunun native tokeni ise DZOO tokenidir.

Nesli tükenilen hayvanlara yardım amaçlı oluşturulan oyunda hayvan NFT’lerinin topluluk inkübasyonları için ilk parça altyapısını oluşturur. Kullanıcıların NFT’lerini yumurtadan çıkararak ve seviyelerini yükselterek token sahipliklerini artırabilir.

DZOO tokeni Nereden Alınır?

DZOO Tokeni 16 Mart 2023 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listeleniyor. DAO Maker ön satışı fiyatı 0.006 dolardı.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak DZOO Tokeni alım satımı yapabilirsiniz.

Degen Zoo Oyunun Amacı

Oyuncular NFT Petlerini yaktıklarında içindeki tokenler serbest kalır. Tamamen blok zincir üzerinde oluşturulan oyunun verileri güvenilirdir ve değiştirilemez. Her NFT ticaretinde %2.5 pay hayvanlar için hayır kurumlarına bağışlanır.

Clash of Clan tipi bir uygulama olan Degen Zoo, Nesli tükenen ve hayvan infazlarına dikkat çekmek isteyen bir blok zincir oyunudur.

DZOO Tokenini Ne İşe Yarar?

DZOO Tokeni oyunun ana tokenidir ve gerçekleştirilen tüm işlemlerde kullanılır. DZOO tokenlerini stake ederek oyuncular NFT yumurtaları kazanırlar. 25 bin adet DZOO Tokeni yakarak NFT yumurtayı çatlatabilirler. Her hayvan yeni DZOO Tokeni basabilir. Hayvanlar %20 oranla 25 bin DZOO’dan daha az %3 ihtimalle de 125 bin DZOO Tokeni basabilir.

Oyuncular hayvanları büyütmek ve yaşlandırmak için DZOO Stake edecekler bazıları %1000 faiz alıyorken -eksi %75 faiz alanlarda olacak ve bu şekilde DZOO Tokeni deflasyonist olacaktır.

Oyuncular hayvanlarına level atlatabilir bunu yapmak için en az 2 yumurtaya ihtiyaçları olacak ve en az 50 bin jeton yakmış olmaları gerekiyor. Hayvanı seviyelendirmek, APR’lerini artıracak ve imajlarını iyileştirecektir.

Degen Zoo Dao Maker Public Ön satışının bitimine3 gün kala, 30 binden fazla katılımcı 270 milyon dolarlık varlık bağlamış durumda.

DZOO Token Ön Satışı Nerede?

DZOO Token Public Ön Satış başvuruları başladı Bu linkten katılabilirsiniz
Bu linkten DAO Maker’a üye olarak Metamask’ta 500 dolarlık herhangi bir token tutarak ön satışa katılabilirsiniz. DAO Maker ön satışlar için DAO Maker için KYC’yi tamamlamanız gerekiyor.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓