Podfast FAST Coin Nedir? FAST Coin Yorum

Podfast FAST Coin Nedir? FAST Coin Yorum

Podfast, DaoMaker Ön satış platformunda satışa sunulacak podcast’leri animasyonları ve yapay zekayı kullanarak özetlemeye yarayan bir uygulamadır. FAST Tokeni ise platformun native tokenidir.

Podfast, platformu hali hazırda hizmet bir platform olsa da Twitter’da sadece 5 bin takipçisi bulunuyor ve aktif bir uygulaması da yok. PodFast, TrustSwap CEO’su Jeff Kirdeikis tarafından oluşturulmuş.

Projenin web uygulamasında kullanıcılar podcastlerin özetlerini görüntüleyebilir. Podfast’in henüz bir uygulaması bulunmuyor.

FAST tokeni, uygulama içi profesyonel moda, özel içeriğe ve her zincir üstü işlem sahiplerine %0,75 dağıtıldığı token yansımalarına erişim sağlar.

Podfast şu aşamada ciddi bir yatırım almışa benzemiyor ve sosyal medyada da zayıf görünüyor.

DAO Maker’da ön satışına ön satış sonrasında FAST Tokenlerin hepsinin açılacak olması nispeten iyi fakat bu bütün tokenlerin açılışı Token fiyatında ani bir düşüşe sebep olabilir.

FAST Tokeni Nereden Alınır?

FAST Tokeninin şu an DAO Maker’da ön satışı yapılıyor genelde DAO Maker ön satışları Gateio Borsasında listeleniyor bu linkten Gateio Borsasına üye olarak da FAST Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓