GPT Coin Nedir? GPT Coin Yorum

GPT Coin Nedir? GPT Coin Yorum

CryptoGPT, DAO Maker platformunun son projesi olan kullanıcıların veriledinden para kazanmasını sağlayan bir yapay zeka  ZK Layer-2 blok zincir projesidir. Kullanıcılar günlük hayatındaki her yaptığı işi bir gelir kaynağına dönüştürebilir. Platformun native tokeni ise GPT’dir.

Trilyon dolarlık bir pazar olan yapay zeka sektörüne Google, Meta gibi büyük veri firmaları bu alanda dev yatırımlar yapmış durumda. CryptoGPT, trilyon dolarlık yapay zeka ve veri pazarının zenginliğini dağıtmak için oluşturulmuş, blok zinciri ile yapay zekayı başarılı bir şekilde birleştiren ilk teknolojidir.

İnsanlık tarihindeki en hızlı büyüyen uygulama olan ChatGPT, bir ay içinde 2 milyon kullanıcıya ulaştı fakat kullanıcılar bu uygulamadan bir gelir elde edemiyorlar fakat CryptoGPT’de bunu yapabilirler.

GPT Token ön satışı tamamlandı ve 10 Mart 2023 TSİ 14:00’da Bitfinex, PancakeSwap, Bybit, Gate Uniswap, MEXC, Bitget borsalarında aynı anda listelendi 0.005’ten satışı yapılan GPT Tokeninin şu anki fiyatı 0.07 dolar 14 kattan fazla kazandırmış oldu. GPT Tokeni 13 Mart itibariyle %48 artış gösterdi.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak GPT Tokeni alım sayımı yapabilirsiniz.
GPT Tokenini Metamask cüzdanınıza eklemek Coinmarketcap’ten Binance Smart Chain kontrat adresini alıp eklemelisiniz. Daha sonrasında DAO Maker’dan Claim ettikten sonra PancakeSwap’ta veya Gateio gibi merkezi bir borsada satabilirsiniz.

GPT Token Listelenmesinde Nelere Dikkat Etmeliyiz

GPT Token gibi yüksek hype yapmış projeler listelenirken listelenme anında almaktan kaçının çünkü birçok kişi bu tokenleri yüksek fiyatlardan alarak ilk birkaç saniye ve dakika içerisinde fiyatını yükseltirler fakat sonrasında fiyat ciddi olarak düşebilir bu yüzden özellikle ilk birkaç dakika almamaya dikkat edin. İlk listelemelerde genelde tokenin fiyatı aşırı yükselir sonrasında da düşer.

ChatGPT’nin Rakiplerinden Farkı

CryptoGPT’nin 2 milyon kullanıcıya sahip çeşitli 30’dan fazla uygulaması bulunuyor. Ayrıca CryptoGPT’nin işlemleri ucuz, ölçeklenebilir ve veri gizliliğine dayanır.

CrptoGPT’nin Rakipleriyle kıyaslanması

GPT Token Ön Satışına Nasıl Katılınır?

GPT Token Ön Satışı şu an DAO Maker’da 23 Şubatta Başladı
Bu linkten DAO Maker’a üye olabilir ve ekstra puan kazanarak katılım şansınızı artırabilirsiniz.
Cüzdanında 500 dolarlık tokeni bulunan kişiler ön satışlara katılmak için başvurabiliyor. Stake etmenize gerek yok. Garanti katılım için ise 2000 adet DAO Tokeni stake etmeniz gerekli.

GPT Tokeni ile kullanıcılar, gaz ücretlerini ödeyebilir, Çekirdek App gelirleri elde edebilir ve NFT Capsullerini satabilirler.

DAO Maker Dışında Wepad’den de GPT Token Ön Satışına katılabilirsiniz min 40 bin WWY Tokeni (şu an 100 dolar civarı ediyor) stake ederek katılabilirsiniz. Bu linkten Wepad’e üye olabilirsiniz

CryproGPT NFT Ücretsiz Nasıl Alınır?

CryptoGPT NFT Kapsüllerini bu linkten üye olarak ücretsiz elde edebilirsiniz. En az iki kişiye davet ettiğinizde bir adet NFT Kapsülü kazanıyorsunuz. DAO Maker Ön satışlarına katılmak biraz pahalı fakat bu NFT ile Ön satışa katılmadan da gelir elde edebilirsiniz. Üye olduktan sonra

GPT Twitter Hesabını https://twitter.com/CryptoGPT_org

Telegram kanalını
https://t.me/CryptoGPTNews

Ve Chat Kanalını takip edin.  https://t.me/CryptoGPTorg

Yatırım Tavsiyesi Değildir

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓