Cyber Arena Nedir? CAT Coin Yorum

Cyber Arena Nedir? CAT Coin Yorum

CyberArena AR/VR, AR/VR özelliklerini ve kripto ekonomisini entegre eden bir projedir. CAT Tokeni de platformun native tokenidir.

İmperium’un ekosistemindeki 30 milyondan fazla oyuncuya ve dünya genelindeki 2+ milyar oyuncuya, yeteneklerini yayıncılığın ötesinde paraya çevirme fırsatı sunar. Web2 oyunlarının sınırlılıklarını aşarak, CyberArena, sürükleyici deneyimler ve değer odaklı yetenek oyunları için yeni olanaklar açıyor. Bu, oyun endüstrisinde bir devrimdir.

CAT Token Ön Satış

DAO Maker’da ön satışa çıkan proje 1m dolara yakın ön yatırım almış durumda. DAO Maker’daki ön satış fiyatı ise 0.00138 dolardı. Diğer ön satışının gerçekleştiği platformlar ise WePad, GameFi gibi platformlar.


CyberArena AR/VR, AR/VR özelliklerini ve kripto ekonomisini entegre eden bir projedir. İmperium’un ekosistemindeki 30 milyondan fazla oyuncuya ve dünya genelindeki 2+ milyar oyuncuya, yeteneklerini yayıncılığın ötesinde paraya çevirme fırsatı sunar. Web2 oyunlarının sınırlılıklarını aşarak, CyberArena, sürükleyici deneyimler ve değer odaklı yetenek oyunları için yeni olanaklar açıyor. Bu, oyun endüstrisinde bir devrimdir.

CyberArena projesi, birçok özelliği ile eşsizdir. Diğer web3 stüdyoları yalnızca web3 kitlelerini hedeflerken, CyberArena öncelikle Imperium’un mevcut web2 oyuncu tabanına sunulmaktadır. CyberArena’nın oyun kalitesi, yetenek odaklı bir ekonomi ile çok daha ileri seviyededir. Muhteşem görseller, bağımlılık yapan oynanış, çok oyunculu rekabet ile yüksek kaliteli bir ürün sunulmaktadır. Oyuncular, cebindeki paranın derinliğinden değil, yeteneklerinden kazanacaklar.

CyberArena, Mad Max ve Battlefield gibi efsanevi oyunlardan geliştirme deneyimi olan, bir düzineden fazla oyunu, 30+ milyon oyuncusu olan ve ödüllü bir stüdyo olan İmperium Multimedia’nın web3 uygulamasıdır. Bu, web2 oyuncularının sorunsuz bir şekilde web3 fırsatlarına taşındığı ilk gerçek tokenleştirilmiş stüdyodur. Stüdyo, oyunculara hem zamanlarının yarattığı dijital değere sahip olma fırsatı hem de aktif olarak oynadıkları oyunların (ve stüdyonun) büyümesine katkıda bulunma yeteneği sunarak öncülük ediyor.

Cyber Arena’nın Amacı Ne?

Peki, CyberArena’nın gelecek planları neler? CyberArena’nın %100 odaklanacağı bir sonraki adım, oyuncuların yeteneklerini daha da geliştirebilecekleri ve bu yeteneklerini daha da değerli hale getirebilecekleri yeni oyunlar ve deneyimler yaratmaktır.

CAT Tokeni Toplam Arzı Ne?

CAT Tokeninin toplam arzı 5 milyar adet olup BSC ağında oluşturulmuştur.

CAT Token Nereden Alınır?

CAT Tokeni Ön Satışı 4-5 Ekim TSİ 10:00 tarihleri arasında Gatieo Borsasında yapılacak daha sonra CAT Tokeni 5 Ekim 2023 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak CAT Tokeni ön Satışına katılabilir ve alıp satabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓