WWY Coin Nedir? WePad Ön Satışlarına Nasıl Katılınır?

WWY Coin Nedir? WePad Ön Satışlarına Nasıl Katılınır?

Wepad, Dubia menşeili bir merkeziyetsiz ön satış platformudur. Wepad genellikle DAOMaker’da listelenen projelerin ön satışını gerçekleştirdiği için oldukça büyük öneme sahip WePad’in native tokeni ise WWY Tokenidir.

WePad platformunda ön satışlara katılabilmek için şu an minimum 40 bin WWY Tokeninin min 1 aylık stake etmek gerekiyor. WePad platformunda 4 ayrı havuz var ve kullanıcılar ne kadar uzun ve ne kadar çok WWY tokeni kilitlerse o kadar çok token alım hakkına sahip oluyor.

WWY Tokeni 7 Ocak 2024 itibariyle son 1 ayda %85 arttı ve ATH seviyesinden %87 aşağıda.
WWY Tokeni Gateio Borsasında bulunuyor bu linkten üye olarak WWY Tokeni alabilirsiniz.

WWY Tokeni 2022’nin başında piyasaya giriş yaptı 13 Nisan 2022’de (yani tam bir yıl önce) 0.08 dolar ile ATH yapmış olup bu seviyeden %90 aşağıdadır. WWY Tokeni son 1 ayda %60 artış gösterdi. WWY Tokeni BSC Ağında olup 22,905 adreste bulunuyor. Dolaşımdaki arzı toplam arzının %21’ini oluşturuyor bunun sebebi tokenlerin büyük kısmı kilitli.

WWY Tokeni genelde ön satışlar açıklandıktan sonra yükselişe geçer ve ön satışların sonunda bir düşüş gösterir bu düşüşü azaltmak için ekip min 1 aylık stake etme şartı getirdi.

WePad platformundaki ön satışlara katılmak için bu linkten üye olduktan sonra KYC’nizi tamamlayıp alım yapmak istediğiniz miktara göre min 40 bin WWY tokenini min 1 ay stake ederek ön satışlara katılabilirsiniz. Ön satış tarihinden 24 saat önce WWY Tokenlerini stake etmiş olmanız ve başvuruyu tamamlamanız gerekiyor.

WWY Tokeni Nereden Alınır?

WWY Tokenini bu linkten Gateio Borsasına üye olarak satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓