CAWCEO Coin Nedir?

CAWCEO Coin Nedir?

Meme topluluğu tokenı olan CawCEO, Elon Musk’ın ideolojilerinden ilham alır; “Halk için, halk tarafından.” CawCEO, projeyi en üst 100 meme tokeni arasına taşıma potansiyeli olan son derece genç bir ekosisteme sahip bir meme topluluk hype projesidir.

CawCEO ekosistemi, projeye sürekli bir istikrar ve büyüme sağlama amacıyla kurulan karmaşık bir özellikler ağıdır. Sağlam tokenomics’i, son derece deneyimli bir ekiple birleştiren ve sıkı çalışan topluluk üyeleriyle, kısa vadede CawCEO projesi için belirlediğimiz hedeflere ulaşmayı garantileyebiliriz.

CawCEO projesi, güçlü bir topluluk hype üzerine kuruludur, tıpkı kripto alanındaki diğer tüm meme tokenleri gibi, topluluk hype’ı tokenların başarısında çok önemli bir rol oynar. Bu, CawCEO projesinin temellerinden biridir. Dogecoin ve Shiba Inu gibi önemli meme projelerinin topluluk üyelerinin rolünü hatırlayabiliriz. Son derece adanmış topluluk üyeleriyle, CawCEO kripto alanında önemli başarılar elde edecektir.

CAWCEO Tokeninin toplam arzının %65’i top 10 cüzdanda bulunuyor. CAW Tokeni son 14 günde %71 düşüş yaşamış fakat 9 haziran 2023 itibariyle son 24 saatte %15 arttı.

CAWCEO Tokeni toplam Arzı Ne?

CAWCEO Tokeninin toplam arzı 100 trilyon adet olup piyasa değeri şu an sadece 16m dolardır. Toplam sadece 2416 adreste bulunan CAWCEO Binance Smart Chain ağında oluşturulmuştur.

CAWCEO Tokeni Nereden Alınır?

CAWCEO Tokeni şu an sadece MEXC Borsasında bulunuyor.
Bu linkten MEXC Borsasında üye olarak CAWCEO Tokeni alabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓