Biop Coin Nedir? Biop Coin Yorum

Biop Coin Nedir? Biop Coin Yorum

Biop, Optimistic toplama protokolüne dayanan güvenli, hızlı, akıllı ve düşük maliyetli bir Bitcoin katman 2 blok zincir çözümüdür. Platformun native tokeni ise BIOP’tur.

Biop’un amacı, tam defter senkronizasyonu ve BVM ile DeFi, NFT, GameFi ve SocialFi gibi büyük bir Bitcoin merkeziyetsiz ekosistemi yaratmaktır. Optimist Rollup Teknolojisi ile Bitcoin Layer 2 Blok zincir: Biop;

Optimist Rollup Teknolojisi ile Bitcoin Layer 2 Blockchain: Biop

Dünyanın ilk Bitcoin Layer 2 blockchain’i olan Biop, Optimist Rollup protokolüne dayanmaktadır. Bu protokol, daha güvenli, daha akıllı, daha hızlı ve daha düşük maliyetli bir çözüm sunar.

Merkezi Olmayan BRC-20

Bitcoin’in defteri ile akıllı kontratlar arasında çift yönlü senkronizasyon kuran Biop, BRC-20 ve BRC-XXX için merkezi olmayan dağıtım, transfer ve doğrulama işlemlerini gerçekleştirebilir.

Akıllı Sözleşmeler

Biop, Bitcoin ağı üzerinde BVM’yi sunarak akıllı sözleşmelerin çalışmasını destekler ve Bitcoin’in merkezi olmayan ekosistemini daha da genişletmek için temel oluşturur.

Ekosistem

Biop, Bitcoin’in merkezi olmayan uygulamalarını genişletmeye yardımcı olur. DeFi, NFT, GameFi, SocialFi ve diğer yerli dApps gibi uygulamalar, büyük bir merkezi olmayan ekosistem oluşturur. Bu sayede, Bitcoin kullanıcıları daha geniş ve çeşitli bir hizmet yelpazesine erişebilir.

Sonuç olarak, Biop, Optimist Rollup teknolojisi ile Bitcoin ekosistemini genişletmeye ve çeşitlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bitcoin’in defteri ile akıllı kontratlar arasındaki çift yönlü senkronizasyon ve merkezi olmayan uygulamaların genişletilmesi, Bitcoin kullanıcılarına daha güvenli, daha hızlı ve daha düşük maliyetli hizmetler sunar.

BIOP Tokeni Nereden Alınır?

BIOP Tokeni 8 haziran 2023 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓