Rebase IRL Coin Nedir? Rebase Ön Satış

Rebase IRL Coin Nedir? Rebase Ön Satış

Rebase, gerçek hayatta özel dijital ödülleri keşfetmenize, toplamanıza ve kullanmanıza olanak tanıyan bir AR Macera ve Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. IRL ise oyunun native tokenidir.

Bir Move to Earn uygulaması olan Rebase Pokemon Go’ya benzeyen gerçek hayatla bütünleşmiş bir deneyim yaşarken kullanıcılar NFT’leri keşfedebilir. Kullanıcılar ödül aramak için fiziksel hareket etmeye teşvik edilir.

Rebase IRL Tokeni 19 Aralık 2023 TSİ 11:00’da , KuCoin, MEXC, Bybit Borsalarında listeleniyor.
Bu linkten MEXC Borsasına üye olarak IRL Tokeni satın alabilirsiniz.

Kullanıcılar, gezintileri sırasında; Konser biletleri, ürünler, kuponlar gibi ödüller kazanabilirler aynı zamanda da firmalar tanıtım yapmış olur. Bir ayakkabı indirimi, pop up etkinliği, yurtiçi veya yurtdışı konferansları gibi sayısız etkinlik rebase’de kullanıcılara sunulabilir.

Rebase, Ethereum, Binance Blockchain ve Solana ağlarında kullanılabilecek. IRL Tokenin toplam arzı 500 milyon adet olup ilksel market cap’i (IMC) ise 660 bin dolar, ön satış fiyatı ise 0.06 dolar olacak.

DAO Maker Ön Satışında IRL Tokenlerinin %30’u TGE’de(listelemede) geriye kalan ise 3 ay boşluktan sonra %4’ü her ay boyunca dağıtılacak.

Rebase Tokeni ön satışına DAO Maker üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Kesin Katılım için DAO Stake etmeniz gerekli. 16 kasım 2023’de ön satış aktif hale gelecek Rebase DaoMaker Sayfası

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓