Avalanche Ekosistem Coinleri Neler?

Avalanche Ekosistem Coinleri Neler?

Avalanche son 1 ayda %108 artmış durumda bu yüzden Avalanche ağındaki Coinler de ralli yapabilir. İşte Avalanche ağındaki en popüler coinler.

Trader Joe (JOE)

Avalanche Ekosisteminin en büyü DeFi platformu Trader Joe’nin altcoini JOE son 1 ayda %66 artsa da AVAX kadar yükselmedi ve genelde ekosistemdeki altcoinler major coinlere göre daha çok artarlar. JOE’nun son dönemdeki artışına rağmen ATH seviyesinden %92 aşağıda bulunuyor. ATH fiyatı ile ATH Market Cap değerine göre değerlendirdiğimizde ATH marketcap’i için 4.4 kat daha artması gerekiyor. ATH fiyatı için ise yaklaşık 15 kat. Dolaşımdaki arzı ise %80 civarı
JOE Tokeni ve onun gibi mikro cap tokenleri bu linkten MEXC Borsasına üye olarak alabilirsiniz.

Benqi (QI)

QI Tokeni Binance Borsasında listeleli Avalanche ağındaki biri DeFi tokeni. QI son 1 ayda %65 artış gösterdi ve daha da artma ihtimali var. Dolaşımdaki artzı ise %56. QI Tokeni Binance Borsasında bulunuyor.

Step app (FITFI)

FITFI Tokeni Avalanche ağındaki bir move to earn projesi olan Step app’in native tokenidir. 2021 Boğa piyasasının sonlarına doğru çıkan Step app DAOMaker‘da ciddi kazandırsa da sonrasında beklenen ilgiyi görememişti. FITFI Son 1 ayda %50 oranında artış göstermiş dolaşımdaki arzı ise sadece %46 yani oldukça enflasyonist bir yapıya sahip. FITFI Tokeni MEXC Borsasında bulunuyor bu linkten üye olabilirsiniz

Pangolin (PGN)

PGN Tokeni son 1 ayda %150 artış ile en çok artış gösteren Avalanche tokenlerinden biri. ATH Marktcap ile şu anki Marketcap’i arasında 17 kat varken şu anki fiyatı ile ATH fiyatı arasında 100 kat fark var bunun sebebi dolaşımdaki arzının sadece %35 olması. PGN hala 9.5m marketcap ile oldukça küçük bir değere sahip bu yüzden artış görülebilir fakat enflasyonist olması sebebiyle uzun vadeli yatırım için uygun değil.
PGN Tokoni MEXC Borsasında Bulunuyor.

Heroes Chained (HEC)

HEC Coin, Heroes Chained Fantezi RPG oyunudur. Bir Play to Earn oyunu olan Heroes Chained Coini HEC son 1 ayda %187 oranında artış gösterdi. HEC Coinin dolaşımdaki arzı %39 olup marketcap’i sadece 2.5m dolardır. HEC Tokeni satın almak için Gateio Borsasına bu linkten üye olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓