ChainFlip FLIP Coin Nedir? FLIP Coin Hangi Borsada?

ChainFlip FLIP Coin Nedir? FLIP Coin Hangi Borsada?

Chainflip, wrapped tokenlere ihtiyaç duymadan zincirler arası köprü işlevi gören bir köprüdür. Chainflip’in amacı diğer onchain köprülerden ziyadde Merkezi borsaları kullanarak köprülemeyi çok daha ucuza getirmek. FLIP Tokeni ise ekosistemin native tokenidir.

Chainflip Almanya Menşeili bir proje olup 16m dolarlık bir yatırım almış. Yatırımcılar arasında Coinbase, AU21 gibi büyük firmalar da bulunuyor. Coinbase yatırım yaptığı projeleri genelde listeliyor bu yüzden bu detay önemli.

FLIP tokeni 31 ağustos 2023’te Coinlist’te ön satışa çıkmıştı ve biraz gecikmeli de olsa 23 kasım 2023 TSİ 15:00’da Gateio ve Bybit’te listeleneceğı açıklandı. Bybit ve daha birçok borsa FLIP Tokeni listeleyecektir.

FLIP Tokeni Nereden Alınır?

FLIP Tokeni Gateio Borsasından alınıp satılabilir bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz

FLIP Token İşlevi

FLIP tokeninin kullanımı, doğrulayıcı açık artırmaları için teminat görevi görmesidir. Doğrulayıcılar, sistemdeki fonları ekonomik olarak güvende tutmak ve kasaları ve muhasebe mantığını güvenli bir şekilde işletmek, blok ödülünden ödüller kazanmak ve Chainflip Zincirini sürdürmek için büyük miktarlara ihtiyaç duyar.

FLIP Tokenekonomisi

FLIP Tokeni Coinlist ön satışı 1.83 dolardı IMC(ilksel martket değeri) tahmini 40m dolar civarı olacak FLIP Tokenin toplam arzı 90m adet olup toplam arzın dolaşıma girmesi 36 ay sürecek. İlk dolaşımdaki arzı ise 17.2m ADET FLIP Token olacak.

FLIP Token Nereden Alınır?

Coinlist ön satışından aldıysanız veya yeni almak için Bybit borsasını kullanabilirsiniz.
bu linkten Bybit borsasına üye olarak FLIP Token gibi erken aşamadaki altcoinleri alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓