Gateiodan Yeni Üyelere Hediye VIP Üyelik

Gateiodan Yeni Üyelere Hediye VIP Üyelik

Ön satışlarıyla ünlü dünyanın en büyük Borsalardan biri olan Gateio yeni üyelere ön satışlara katılabilecekleri VIP üyelik veriyor. 17 mayıs-31 mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya katılmak için Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra KYC aşamasını tamamlayan kullanıcılar 10 günlüğüne VIP üye olacak. Üye olduktan sonra ise bu linkten tek soruluk başvuru formunu doldurmaları ve 10 dolarlık trade yapmaları gerekli.
VIP 1 üye olabilmek için normalde 14 gün boyunca 100 GT Token tutma (yaklaşık 550 dolar) veya 0.05 BTC bakiye gerekiyor (1450 dolar)

Kullanıcılar 10 gün boyunca Gateio üzerindeki ön satışlara katılabilecek. Gateio Borsası daha önce FITFI, Adaswap, Gamium gibi başarılı ön satışları gerçekleştirdi. Ayrıca eski kullanıcılar da yeni kullanıcılar davet ederek VIP 5 e kadar üyelik kazanabilirler.

Binance Borsa’sında bulunmayan yüzlerce yüksek potansiyelli altcoini almak ve ön satışlara katılmak için Gateio borsası en iyi borsalardan biri. 9. yılını dolduran Gateio Nasıl Kullanılır yazımızı bu linkten okuyabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓