Binance APENFT (NFT) Airdropunu Destekliyor

Binance APENFT (NFT) Airdropunu Destekliyor

Daha önce Huobi prime‘da ön satışı yapılmış olan APENFT Airdropu gerçekleşecek. Binance Tron ağında gerçekleşecek olan APENFT (NFT) Airdrop’unu desteklediğini açıkladı. TRON (TRX), BitTorrent (BTT) ve JUST (JST) Sahiplerine her ayın 10 haziran 2021 ile 10 haziran 2023 arasında her ayın 10’unda TSİ 15:00’de APENFT (NFT) dağıtacak.

APENFT Nedir?

APENFT, bittorent dosya sisteminin desteğiyle sanat eserlerinin NFT’lerini Birinci sınıf temel blokzincir teknolojisi olan Tron ve Ethereum ağında kaydetme misyonunu yerine getiriyor. APENFT ERC-20 ve TRC-20 protokolüne uygun olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılar APENFT ile oy kullanabilir karları paylaşabilir ve topluluk etkinliklerine katılabilir.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

APENFT (NFT) Airdrop Şartları

  • Airdrop’a Katılmak için Minimum miktarlar 100 TRX, 2000 BTT, 100 JST. Bunun altındaki miktarlar NFT Airdropundan faydalanamayacak.
  • Spot, Margin, saving, staking Coin margin Futures cüzdanları airdrop’a dahil edilecektir.
  • 10 hazirandan itibaren her ayın 10. günü TSİ 15:00’de ekran görüntüsü alınacak ve hak edenlere APENFT (NFT) dağıtacak.
  • Binance Airdroplardan sonra APENFT’nin listeleneceğini garanti etmez.

Airdroplardan birkaç saat önce genelde coinleri fiyatı artar ve Airdrop anında ciddi olarak düşebilir bunu göz önünde bulundurarak alım satım yapmakta fayda vardır. Genel piyasa’nın iyi olduğu bir günde Airdroplar iyi bir tetikleyicidir ve fiyat artışlarına katkıda bulunabilirler.

APENFT Nereden Alınır?

APENFT birçok borsada bulunmasına rağmen henüz binance’da bulunmuyor binance’in yakında listelemesi beklenen APENFT’yi bu linkten Gateio Borsasına Üye olarak Alabilirsiniz.

Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin