Binance APENFT (NFT) Airdropunu Destekliyor

Binance APENFT (NFT) Airdropunu Destekliyor

Daha önce Huobi prime‘da ön satışı yapılmış olan APENFT Airdropu gerçekleşecek. Binance Tron ağında gerçekleşecek olan APENFT (NFT) Airdrop’unu desteklediğini açıkladı. TRON (TRX), BitTorrent (BTT), JUST (JST) ve WINkLink(WIN) Sahiplerine 10 haziran 2021 ile 10 haziran 2023 arasında her ayın 10’unda TSİ 15:00’de APENFT (NFT) dağıtacak. İlk ay APENFT Tokenlerinin Arzının %1’i dağıtılacak daha sonra 24 ay boyunca ise toplamda %4 dağıtılacak.

APENFT’lerin Yüzdelik dağılımı Binance sadece TRX BTT, WIN ve JST’yi destekliyor. En yüksek oranda veren coin ise %40 ile TRX daha sonra BTT %30 ve JST %20 oranında APENFT dağılımını paylaşacaklar. Detaylı bilgi için Binance

Apenft Son 2 ayda %30 artış gösterdi, APENFT hale binance’ta Listelenmedi fakat Gateio borsasında bulunuyor. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Binance’da listelenmeden önce APENFT(NFT) Satın alabilir ve Airdroptan kazandığınız APENFT’leri satabilirsiniz. APENFT ATH’sını 5 eylülde yapmıştı şu an ise bu seviyeden %55 aşağıda bulunuyor.

APENFT(NFT) Tokeni BitTorrent OLD (BTTOLD) ve BitTorrent (BTTC) token sahiplerinin ikisine birden dağıtılacak.

APENFT Nedir?

APENFT, bittorent dosya sisteminin desteğiyle sanat eserlerinin NFT’lerini Birinci sınıf temel blokzincir teknolojisi olan Tron ve Ethereum ağında kaydetme misyonunu yerine getiriyor. APENFT ERC-20 ve TRC-20 protokolüne uygun olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılar APENFT ile oy kullanabilir karları paylaşabilir ve topluluk etkinliklerine katılabilir.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

APENFT (NFT) Airdrop Şartları

  • Airdrop’a Katılmak için Minimum miktarlar 100 TRX, 2000 BTT, 100 JST. Bunun altındaki miktarlar NFT Airdropundan faydalanamayacak.
  • Spot, Margin, saving, staking Coin margin Futures cüzdanları airdrop’a dahil edilecektir.
  • En fazla pay TRX Sahiplerine Verilecek
  • 10 hazirandan itibaren her ayın 10. günü TSİ 15:00’de ekran görüntüsü alınacak ve hak edenlere APENFT (NFT) dağıtacak.
  • Binance Airdroplardan sonra APENFT’nin listeleneceğini garanti etmez.
  • 10 haziranda yapılan Airdropta toplam APENFT arzının %1 i dağıtıldı geriye kalan 23 ay boyunca ise %4’ü dağıtılacak.

İlginizi Çekebilir Binance’da Bulunmayan Gelecek Vadeden Altcoinler

Airdroplardan birkaç saat önce genelde coinleri fiyatı artar ve Airdrop anında ciddi olarak düşebilir bunu göz önünde bulundurarak alım satım yapmakta fayda vardır. Genel piyasa’nın iyi olduğu bir günde Airdroplar iyi bir tetikleyicidir ve fiyat artışlarına katkıda bulunabilirler.

10 haziran günü cüzdanlarında TRON (TRX), BitTorrent (BTT) ve JUST (JST) bulunduranların APENFT tokenleri binance spot cüzdanlarına eklendi. Binance’da henüz APENFT olmadığı için APENFT(NFT) leri Bu Linkten üye olarak gateio borsasına gönderebilirsiniz.

APENFT Nereden Alınır?

APENFT birçok borsada bulunmasına rağmen henüz binance’da bulunmuyor binance’in yakında listelemesi beklenen APENFT’yi bu linkten Gateio Borsasına Üye olarak Alabilirsiniz. Sahip olduğunuz APENFT Tokenlerini Gateio Borsasına yollayarak satış yapabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓