MoveZ Coin Nedir? MoveZ Coin Yorum

MoveZ Coin Nedir? MoveZ Coin Yorum

MoveZ BSCPad, AdaPad, GameZone gibi projelere imza atan Bluezilla’nın MovetoEarn projesidir. MoveZ çoğu insan için günlük aktivitelere dayanmaktadır. MoveZ sürdürebilirliği olan ilk MovetoEarn projesi olduğunu iddia ediyor. MOVEZ ise platformun oyun içi tokenidir.

Kullanıcılar iç ve dış mekanlarda hareket ederek, yüzerek, koşarak yardım kuruluşlarına da bağışlanabilecek veya nakite çevirebilecek oyun için parası kazanırlar. Dual token sistemi bulunan MoveZ’da oyun içi ödül tokeni olan MOVEZ ile yönetişim tokeni BURNZ bulunuyor.

MOVEZ Tokeni 21 Haziran 2022’de 70 yükselerek 0.0479 dolar ile ATH seviyesine ulaştı şu an bu seviyenin %20 altında bulunuyor ve fiyatı 0.0371 dolar. Twitter hesabında yakında yeni bir borsada listeleyeceği haberi yapıldı ayrıca MoveZ App’in yakında yayınlanacağını da duyurdular.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak MoveZ Tokeni satın alabilirsiniz.

MoveZ’da kullanıcıların ekosisteme dahil olmaları için NFT sahibi olmaları gerekmez. Bunun yerine diğer kullanıcılardan ücretsiz kiralayarak veya ödünç alarak oyuna başlayabilirler. Alıcı ve Kiralayan arasında yapılan bir anlaşma ile gelir dağılımı belirlenerek iki tarafında kazanması sağlanır.

Başlangıçta bütün oyuncular NFT sahibi olabileceği herkesin oyuna erişebileceği ve gelir elde edebileceği bir ekosistem planlayan MoveZ, oyuncular NFT’leri stake edebilcekleri ve aynı zamanda NFT arzının kıt olacağı bir oyun hayal ediyor.

  • NFT Kiralama Gelirden bağımsız olarak mümkün olan herkesin oyuna dahil olabilmesi için MoveZ gelişmiş bir NFT marketi ile NFT’lerin kiralanmasını sağlayacak.
  • Grup Hesapları Platform şirketlerin, çalışma gruplarına ve topluluk gruplarının yararlanabileceği güçlü bir alt hesap özelliği getiriyor.
  • NFT Fractalization Uygulamanın ileri safhalarında kullanıcılar NFT’lerini bir ücret ödeyerek parçalara ayırabilecek. Kullanıcılar bu parçalı NFT’leri diğer kullanıcılara satabilir, takas edebilir veya kiralayabilirler.

Bybit Borsası 7 Haziran 2022 saat 19.00 (TSİ) – 14 Haziran 2022 saat 23.59 (TSİ) tarihleri arasında MoveZ Token airdrop etkinliği düzenliyor. Katılmak için kullanıcılar Bybit’e üye olup kimlik doğrulamasını tamamladıktan sonra 200 bin adet MoveZ Airdrop’undan pay alma hakkı kazanın.
Bu linkten Bybit borsasına üye olarak listelendiğinde MOVEZ Tokeni kazanma şansı yakalayın ve listelendiğinde MoveZ tokeni alın.

MOVEZ tokeni ön satışı 24 mayıs 2022’de yapılacak. MOVEZ tokenlerinin %44’ü ekosistem ve ödüller için, %18 takım, %22 staking ödülü, %10 likidite, %20 Seed ve özel satış, %6’sı ise ön satış için ayrıldı.

MoveZ App’i ile kullanıcılar, Lifting, Moving, Surfing ve Bisiklet sürerek MOVEZ tokeni kazanabilecekler. MoveZ 2022’nin ikinci çeyreğinde iki tokenin lansmanı ve staking’i başlatacak.

MOVEZ Token Ön Satışı

MoveZ Token Ön Satışı 9 Haziran 2022 TSi 15:00- 10 haziran 2022 TSİ 08:00 saatleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak Movez Token Ön Satışına katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 5 milyar adet olan MoveZ tokeninden Gateio Ön Satışından 6 milyon adet dağıtılacak.
  • Movez Token Ön Satışıda öndeme USDT ile yapılacak olup ön satış fiyatı 0.001 dolardır.
  • MoveZ Tokeni Gateio Borsasında 10 Haziran 2022 TSİ 11:10 saatinde listelenecek.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓