GMT Coin ve GST Coin Yorum

GMT Coin ve GST Coin Yorum

Son 2 aydır oldukça popüler olan MovetoEarn uygulamalarının başını çeken STEPN 1 milyon indirmeyi geçti. STEPN Tokenleri olan GMT ve GST tokenleri fiyatları ise oldukça oynak ve değişken. bu yazıda STEPN projesinin tokenleri ve NFT’lerini değerlendireceğiz.

STEPN uygulamasının asıl ağı Solana ağıdır fakat tokenleri ve NFT’leri binance Smart Chain’de de bulunuyor. Bu şu anlama geliyor aslında hem Solana ağında GMT, GST ve NFT’leri hem de Binance Smart Chain Ağında GMT, GST ve NFT’leri bulunuyor.

Stepn oyununun 3. Ağı olan Ethereum ağının eklenmesiyle Solan Ağındaki ayakkabı fiyatları 0.5 SOL’a kadar gerilerken GST fiyatı da 0.035 centlere kadar gerilemişti. 23 Temmuz 2022’de ani bir yükseliş ile GST Tokeni fiyatı 0.093 dolara kadar yükseldi. Bunun sebebinin açılan Short pozisyonlarının tavsiyesini sağlamak olabilir.
GST Tokeni için Short pozisyon açmak ve satın almak için bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz

GST Tokeninin sürekli düşmesinin sebebi ise iki GST Tokeninin de Arzlarının her gün artması.

GST ve GMT Tokeni düşüşünü sürdürüyor fakat GST tokeni ciddi ölçüde düştü. Oyuncular GST Tokeninin düşmesindeki zararı azaltmak için GST Short Tokeni satın alabilirler. GST Short Tokeni Gateio Borsasında bulunuyor. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak GST 3S Short Tokeni satın alabilirsiniz

Veya GST Tokenini FTX borsasında short pozisyonu açabilirsiniz. Bu linkten FTX Borsasına üye olabilirsiniz


Gateio Borsasında da GST Tokeni alıp satmak veya yatırmak için bu linkten üye olabilirsiniz. (Yatırırken Hangi ağdan yatıracaksanız onu seçmeniz gerekiyor.)


Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

GMT Token

GMT Tokenine baktığımızda 29 nisanda 4 doları gördükten sonra %72’lik bir düşüşle 1.15 dolara gerilemiş. GMT Tokenin toplam arzı 6 milyar olup şu an sadece 600 milyon adedi (%10) dolaşımda. Bu arzın bu arzın sadece 56 milyonu BSC ağı üzerinde geriye kalanı ise Solana ağında. GMT Token 30 level’den sonra kazanılmaya başlanacak fakat henüz şu an GMT Tokeni kazanılmıyor. Ağustos 2022’de sonra oyunda GMT dağıtılması bekleniyor. GMT tokenin fiyatı şu an 0.93 dolar.

GST Token

Arzı sınırsız ola ve sürekli artan GST Tokeni 3 cente kadar düştükten sonra 23 temmuz 2022’de büyük bir yükseliş ile 9 cente kadar yükseldi.

Solana ağındaki GST Tokeninin arzını bu linkten takip edebilirsiniz.

Bu linkten Gateio Borsasında üye olarak Solana Ağındaki GST Tokeni alabilirsiniz veya GTS tokenlerinizi gönderebilirsiniz.


BSC Ağındaki GST Tokeni ise PancakeSwap ve MEXC Borsasında bulunuyor

GST ve GMT Tokenleri Hakkındaki Videomuzu İzleyin

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓