Legends of Elysium LOE Coin Nedir? LOE Coin Yorum

Legends of Elysium LOE Coin Nedir? LOE Coin Yorum

Legends of Elysium, oyunun geleceğini yeniden şekillendirmek ve bir milyar oyuncuyu web3’e dahil etmek için oluşturulmuş, Oynaması Ücretsiz bir Takas Kartı ve Masa Oyunu birleşimidir. LOE Tokeni ise oyunun native tokenidir.

2021’den bu yana geliştirilmekte olan web2 ve web3 dünyasının en iyi özelliklerini birleştiriyor. Blockchain’in getirdiği tüm avantajlara sahip, yüksek kaliteli, eğlenceli bir oyun hayal edin; işte Legends of Elysium.

Eşsiz bir Pay ve Ödünç Alma mekanizması, bir NFT’nin sahiplerinin onu paylaşması ve yıllık faiz kazanmasını sağlarken, aynı zamanda diğer oyuncuların paylaşılan NFT’yi ödünç alıp kendi destelerinde kullanmasına olanak tanır.

Oyundaki strateji, Sonsuz olanaklar sunan bir Oyun Tahtası’nın tanıtılmasıyla son derece önemli bir öğe haline gelir ve Elysium Efsaneleri’ni gerçekten eşsiz kılar ve stratejinin ek öğelerini getirir.

LOE Token Ön Satış

LOE Token Ön satışı 29 Mart 2024 TSİ 07:00’a kadar Gateio Borsasında devam edecek sonrasında 29 Mart TSİ 11:00’da LOE Tokeni Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak LOE Tokeni satın alabilirsiniz.

Gateio Ön Satışlarına katılmak için son 14 günde 10 Gate Token ortalamasına sahip olmanız gerekiyor.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓