PAW Coin Nedir? PAW Coin Yorum

PAW Coin Nedir? PAW Coin Yorum

Pawswap, Shiba inu’ya ait Shibarium ekosistemi üzerine kurulu ilk gelişmiş DEX olacak. Merkeziyetsizliğin esas olduğu Pawswap kullanıcı dostu ve kolay bir alım satım sağlar. PAW Tokeni ise platformun native tokenidir

Pawswap, Shiba inu’nun oldukça popülerleşmesi beklenen Shibarium evrenine hizmet üzere oluşturulmuştur. Platform’u oluşturan ekibin Shiba ile direkt bir bağlantısı olmasa da Shiba’nın Metaverse’i Shibarium’da olması önemli.

PAW Tokeni Fiyatı

PAW Tokeni Şubat 2023’te piyasaya giriş yapmış, 3 Mart 2023’te ATH seviyesine ulaşan PAW Tokeni son 24 saatte %33’lük bir düşüş ile düzeltme yaptı ve 3 Marttaki ATH seviyesinden şu an %20 aşağıda. PAW market değerini 80M dolara yükseltti. Böylece PAW Tokeni Son 1 haftada %567, son 2 haftada %1819 artış göstermiş oldu. PAW Tokeni şu an market sıralamasında 400-500 arasında bir yerde olabilir.
PAW Gibi yüksek potansiyelli tokenleri satın almak için Bu linkten Gateio Borsasına üye olun

PAW Token Ekonomisi Ethereum Ağı üzerinde bulunan PAW toplamda 7015 adet cüzdan ile 62,792 adet işlem gerçekleştirilmiş. Kısa sürede gerçekleştirilen 20 binin üzerinde işlem projenin bir kitlesinin olduğunun kanıtı. Top 10 cüzdandaki arzı ise %45.71 bu oran yeni bir token için oldukça iyi.

PAW Token Nereden Alınır?

PAW Tokeni şu an Uniswap, Shibaswap, Borsalarında bulunuyor 25 Şubat 2023 TSİ TSİ 11:00’da Gateio Borsasında listelenecek ve ilk merkezi borsasında listelenmiş olacak.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak PAW Tokeni satın alabilirsiniz.

Bu ön Satış ilginizi Çekebilir Crypto GPT Ön Satış

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓