NBT Coin Nedir? NBT Coin Yorum

NBT Coin Nedir? NBT Coin Yorum

NanoByte Token, kripto paralarının benimsenmesini hızlandırmayı amaçlayan Endonezya menşeili bir DeFi projesidir. Endonezya’nın en büyük holdinglerinden biri olan Sinar Mas Financial Group ile ortaklığı bulunan projenin native tokeni NBT’dir.

Kripto para dünyasını ana akım haline getirmek için NanoByte, kripto-cüzdanları etkinleştirerek ve e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır.

Geleneksel Finansal sistemin büyük oyuncularıyla merkeziyetsiz finansı birleştirmeyi amaçlayan projenin tokeni NBT 2022’nin Şubat ayında piyasaya giriş yaptı. Mart 2022’de ATH seviyesine ulaşan NBT Tokeni şu an bu seviyeden %91 aşağıda bulunuyor.

NBT Token Yorum

NBT Tokeni Ethereum Ağında sadece 30 cüzdanda bulunuyor ve toplamda 261 işlem gerçekleştirmiş. BSC Ağında ise çok daha aktif ve 11240 adet cüzdan ile toplamda 156.146 adet işlem gerçekleştirmiş görünüyuor. Arz dağılımına bakarsak eğer top 10 cüzdanda toplam arzın %96.29’unun olduğunu görüyoruz ki bu 1 yıllık bir token için kötü ve heterojen bir dağılım. Dolaşımdaki NBT Miktar ise sadece %7 bu uzun vadeli yatırım için başka olumsuz bir veri.

NBT Token Nereden Alınır?

NBT Tokeni şu an PancakeSwap ve Uniswap borsalarında bulunuyor. 28 şubat 2023 TSİ 09:00’da ise Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak NBT Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓