WSI Coin Nedir? WSI Coin Yorum

WSI Coin Nedir? WSI Coin Yorum

WeSendit, dosya paylaşımı ve bulut depolama ağları için merkeziyetsiz çözümler sunan bir veri depolama aktarım projesidir. Platform, merkeziyetsiz Web 3 teknolojileri ile kullanıcı dostu ve güvenilir yeni nesil bilgi işlem araçlarını oluşturuyor. WSI ise platformun native tokenidir.

Hali hazırda 3.5 milyon kullanıcıya sahip İsviçre menşeili veri aktarım şirketi olan Wesendit, 150’den fazla ülkede kullanıcılara güvenli bir şekilde transfer etme imkanı veriyor. Kişisel veriler, dijital çağda temel hakların yanı sıra en değerli varlığımızdır. Bu sebeple, tüm vatandaşların çıkarları için özel korumayı gerektiriyor.

10 yılı aşkın süredir hizmet veren Wesendit, Blok zincir teknolojisini kullanarak veri aktarımlarının, işlemlerinin ve diğer faaliyetlerin gizliliğini koruyor. Son dönemde oldukça popüler hale gelen veri gizliliği ve transferi sektöründe olan deneyimli İsviçre firması blok zincire taşınıyor.

WSI Tokeni BSC Ağı üzerinde Aralık 2022’de piyasaya giriş yapmış olup 12 Aralık 2022’de ATH seviyesine ulaşmış şu an ise bu seviyeden %18 aşağıda bulunuyor. Toplam arzı 1.5 milyar adet olan WSI’nın toplam arzının %81.7’si top 10 cüzdan bulunuyor ve dolaşımdaki arzı sadece 37.5 milyon adet.

BSC ağında 8,562 adet cüzdan ile 67789 adet işlem gerçekleştirilmiş durumda cüzdan sayısı makul fakat yapılan işlem sayısı 1 aydan kısa bir süre için gayet iyi.

WSI Gateio Ön Satış

WSI Tokeni şu an sadece PancakeSwap’ta bulunuyor 6-7 Ocak 2023 TSİ 10:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında ilk olmayan bir ön satışı yapılacak.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak WSI ön satışına katılabilir veya listelenince satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 1.5 milyar adet olan WSI Tokeninden Gateio Ön satışında 500 bin adet dağıtılacak.
  • Ön Satış fiyatı 0.2 dolar.
  • Ön satış bitiminde hak edilen WSI Tokenilerin %100’ü dağıtılacak.
  • WSI Tokeni 7 Ocak 2023 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓