WISTA Coin Nedir? WISTA Coin Yorum

WISTA Coin Nedir? WISTA Coin Yorum

Wistaverse, Protestolara ve sosyal eylemleri desteklemek üzere inşa edilmiş ilk metaverse projesidir. Metaverse’de sanal protestolara olanak sağlamak için tasarlanan ve merkeziyetsiz bir kamu malı olarak inşa edilen platform, politik olarak tarafsız ve herkes tarafından erişilebilir. WISTA Token ise platformun native tokenidir.

DAO Maker üzerinden de ön satışı gerçekleştirilen Wistaverse projesi gerçek hayatta protestolara katılamayanlara uygun bir alternatif sunuyor. Herhangi bir amacın küresel destek kazanmasına ve merkeziyetsiz bir şekilde toplanmasına olanak tanıyor. Her işlemde %0.05 oranında hazine fonuna ayrılan parayla desteklenir.

Wistaverse üzerinde ayrıca Bireyler, avatarlar ve dijital araçlar aracılığıyla mesajlarını ifade edebilir ve bir amaç için dayanışma gösterebilirler, bunlar arasında dövizler, pankartlar ve giysiler bulunur. Wistaverse’nin ilk protestoları, 4,5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan en büyük metaverse olan The Sandbox Game’de gerçekleşecektir. İlk protesto alanı, her protestonun benzersiz ve desteklenen belirli amaca uygun olarak özelleştirilebileceği şekilde esnek olarak tasarlanmıştır. Wistaverse ayrıca kendi bağımsız metaverse uygulamasını geliştirmektedir ve bu uygulamanın 2024 yazında hazır olması planlanmaktadır.

Polygon üzerinde inşa edilmiş WISTA Tokeninin toplam arzı 42 milyon adet olup Gateio üzerinde 285.714 adet dağıtılacak. Ön Satış fiyatı ise tüm platformlarda 0.07 dolardır. Tamamı TGE’de açılacak.

WISTA Token Hangi Borsada Bulunuyor

WISTA Coin 29 mayıs 2023 TSİ 14:00’da Gateio borsasında listelenecek bu linkten üye olabilirsiniz

WISTA Token Ön Satış

Wısta token ön satışı Gateio ve DaoMaker’da yapılacak fakat biz WePad platformunu öneriyoruz çünkü en çok alım burada yapılıyor. Wepad’deki çn satışlara katılabilmek için min 40 bin WWY Tokeni alıp stake etmeniz gerekiyor. Bu linkten Wepad platformuna üye olarak ön satışa katılabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓