Tenet Coin Nedir? Tenet Coin Yorum

Tenet Coin Nedir? Tenet Coin Yorum

Cosmos ağında katma 1 çözümü olan Tenet Protocol’ün coini olan TENET DAO Maker’da ön satışa 0.02 dolardan satışa çıkmıştı ve 25 mayıs 2023’te toplam 7 borsada listelendi. TENET ATH baz alınıldığında ön satışa katılanlara yaklaşık 16 kat kazandırmış oldu.

TENET, DeFi alanında devrim yaratabilecek güce sahip bir dizi yeni DeFi ilkesi oluşturma konusunda pazara ilk adım atan bir platformdur. LSD’ler (Likit Staking Türevleri), DeFi’nin en büyük dikeyi haline gelmiştir (18 milyar dolar), ancak bunlardan likidite ve fayda sağlamak için henüz kimse bir çözüm bulamamıştır. TENET bu sorunu çözer. Temel teknolojimiz, DeFi’nin üç temel unsuru olan güvenlik, likidite ve basitlik üzerinde odaklanmaktadır:

Güvenlik: Şimdiye kadar oluşturulmuş en güvenli blok zinciri. Çeşitlendirilmiş PoS doğrulaması, önemli ağların likit stake türevlerini kullanarak doğrulamaya katılmaktadır. Bu, TENET’i Ethereum, BNB Chain, MATIC, Polkadot gibi platformların toplam gücünden daha güçlü hale getirir.

Likidite: Stakelenen pozisyonlar, Liquid LSD’ler (“LLSD’ler”) olarak temsil edilir ve ardından $veTenet tarafından desteklenen TENET DeFi ekosisteminde kullanılabilir hale gelir. $veTenet, blok ödüllerinin ve ekosistemdeki yerel uygulamaların tüm ödül ölçeklerini kontrol eden bir oy verme güvenliği belgesidir.

Basitlik: TENET’in perakende yatırımcıları TENET DeFi’ye katılım için kolaylaştırmayı amaçlayan perakende dostu cüzdanı Eva’dır. Kullanıcılar varlıklarını stakelenme, TENET’e yeniden stakelenme, ekosistemimiz içindeki LSD’leri optimize etme ve onaylı on zincirli eylemlerle etkileşimde bulunmak için endüstrinin ilk Mobil Cüzdan AI sohbetini kullanarak DeFi bilgilerini bulma konusunda yardımcı olur.

Tüm bunlar TENET’in yerleşik ve üçüncü taraf uygulamalarının LSD’lerine adanmış ekosistemde bir araya gelir. Yerleşik uygulamalar, bir LSD stabilcoin’i olan LSDC ve TENET ağında LSD’ler için derin likidite sağlamak için bir LSD AMM olan Metadrome’yu içerir.

Tenetin’in uygulamasını Uygulama linkleri ✦Android: https://bit.ly/eva-android✦Apple: https://bit.ly/eva-ios bu linklerden indirdikten sonra 7H31X3H9 kodunu girerek kullanabilirsiniz.

TENET Coin Nereden Alınır?

Tenet birçok borsada listelenmiş bulunuyor Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak TENET alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓