WingRiders WRT Coin Nedir? WRT Coin Yorum

WingRiders WRT Coin Nedir? WRT Coin Yorum

WingRiders, ana zincirde canlı Cardano eUTxO modelinin üstünde bir otomatik piyasa yapıcı (AMM) merkeziyetsiz borsadır. Projenin kod tabanı, en başından beri Cardano alanında en çok saygı duyulan geliştiricilerden biri olan VacuumLabs tarafından oluşturulmuştur. WRT Tokeni ise WingRiders DeFi’sinin native tokenidir.

Her hafta %60 oranında büyüyen platform 15 milyar doların üzerinde bir ekonomiye sahip Cardano üzerindeki en kapsaplı DEX olmayı planlıyor. WRT Tokeni sahipleri oylamalara katılarak platformla ilgili kararların alınmasında katkıda bulunur. Ayrıca WRT Token sahipleri sahip oldukları TIER sistemine göre platformdaki ileri seviye istatistiklere ulaşabilecek.

WRT Token sahipleri platformda çıkacak olan NFT’leri daha ucuza satın alabilecek ve Airdroplardan faydalanabilecek. Platformda WRT Token teminat olarak kullanabilineceği gibi

Ethereum’un yavaş ve pahalı işlemleri sebebiyle WingRiders Cardano üzerinde çok daha hızlı ve ucuz işlem avantajını elde ediyor.

WingRiders, cFund’un önderliğinde, Spartan Group, Coti, Double Peak Group, MatrixPort, Spart Digital Capital, Bitrue, Shima Capital, Longhash Ventures ve COTI firmalarından 4.5 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Ayrıca DAO Maker projesi ve DAOMaker platformunda da ön satışı başladı 10 temmuz 2022’ye kadar katılım devam edecek. Katılmak için bu linkten DAO Maker ön satış platformuna üye olarak daha büyük bir alım gerçekleştirebilirsiniz. 1000 dolarlıklık kripto para tutarak ön satış için çekilişe katılabilir veya 2000 DAO tokeni stake ederek ön satışa katılabilirsiniz.

WRT Token Gateio Ön Satışı

WRT Token Gateio Ön Satışı 13-14 Temmuz 2022 TSİ 11:00 tarihleri arasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak WRT Token Ön Satışına katılabilir veya listelendiğinde satın alabilirsiniz

  • Toplam arzı 100 milyon adet olan WRT Tokeninde 400 bin adedi Gateio Borsasında dağıtılacak.
  • WRT Tokeni Ön Satıştan sonra Gateio Borsasnda listelenecek.
  • Ön Satışa katılmak için VIP 1 veya min 500 dolarlık coin bulundurarak katılım sağlanabiliyor.
  • Ön Satış bitiminde hak edilen tokenlerin %100’ü dağıtılacak.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓