CEEKLAND Satışları Ne Zaman?

CEEKLAND Satışları Ne Zaman?

Son Dönemde LAND satışları duyurusuyla yükselişe geçen CEEK Tokeni son 1 ayda %67 oranında artış gösterdi. Bugün CEEKLAND detayları açıklandıktan sonra ise 30 cente geriledi.

CEEKLAND satışları 15 temmuz 2022 TSİ 17:00’da gerçekleşecek. Kullanıcıların arazi satışlarına katılabilmek için önceden www.ceek.com  adresinden kullanıcı hesabı oluşturmaları gerekiyor. Şu an sadece Metamask ve CEEK cüzdanı ile alım yapılabiliyor.

CEEKLAND arazi satışlarında ödemeler CEEK, BNB, ETH ve USDT ile yapılabilecek. Bazı araziler 24 saat sürecek açık artırma ile bazıları ise direkt alım ile yapılacak. Açık artırmayı kazananlar 24 saatin sonunda belli olacak. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak CEEK Tokeni satın alabilirsiniz. (TRX ile gönderimi öneriyoruz)

CEEKLAND ile CEEK Metaverse, sahipleri Microsoft Market yeri ile entegrasyon, canlı etkinlikler, eğitim seminerleri, konferanslar ve daha birçoğu için ek fırsat imkanı kazanacak.

10 bin adet CEEKLAND’ının hepsi farkı nadirliğe ve ödül fırsatı sunan 7 farklı arazi tipi bulunmakta.

Örneğin Parcels adlı blokta reklam alanı %10 ve blok büyüklüğü 1 iken Kingdom’da blok büyüklüğü 20 ve reklam alanı %40’dır. Ayrıca Airdrop ve etkinliklere katılım yüzdeleri arasında da ciddi farklar var.

Arazı alanını seçerken örneğin; su ile ilgili bir oyun yapmayı düşünen yapımcı okyanusa yakın bir alan seçmesinde fayda olacaktır.

Popülariteye göre arazilerin fiyatlarının değeri muhtemelen artacaktır. Ünlülerin villaları, konser salonlarının yanında olan araziler açık artırmada yüksek fiyata ulaşabilir.

CEEK arazi sahipleri, gösterileri, etkinlikleri, konserleri kolaylaştırarak, NFT’ler, oyunlar oluşturarak ve diğer özel ve eşsiz deneyimler yaratarak ödüller kazanabilirler.

  • Her işlemden %5’lik komisyon kesilecek ve ekosistemin sürdürülebilirliği için harcanacak.
  • Arazi sahipleri, mülklerinin büyüklüğüne bağlı olarak mülklerinde düzenlenen etkinlikler için bilet satışlarının blok türlerine olmak üzere %3 ile %20’si arasında bir gelir elde edecek.

2022’nin 3. çeyreğinde CEEK NFT Market Yeri açılacak.

Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler ve önemli gelişmeler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓