TOMS Coin Nedir? TOMS Coin Yorum

TOMS Coin Nedir? TOMS Coin Yorum

TomTom Coin, çevrimdışı ve metaverse’ler arasında köprü kuran kapsamlı bir platformdur. Dünya çapında mağazaları olan TOM N TOMS firmasının kurduğu ekosistem GalleryTOM projesi sayesinde 400 gelecek vaat eden sanatçıya ve 4.000’den fazla esere sahip ve çevrimdışı sergileniyor. TOMS Tokeni ise ekosistemin native tokenidir. Tom n Toms şu anda dünyada çapında 500’den fazla Coffee Shop işletiyor.

Platform Çevrimdışı işletmeye bağlı bir Metaverse inşa edecek ve kullanıcılar Platform üzerinden Ödeme, Yönetişim, Darp & Yükseltme vb. işlemleri yaparak gelir elde etme imkanı bulacak. Güney Kore Menşeili projenin Twitter’da 16 bin, Telegram’da ise 10 bin üyesi bulunuyor. 1999’da Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Tayland dahil olmak üzere toplam 10 ülkeye giriş yaptı ve Rusya gibi ülkelere genişlemeyi planlıyor.

TOMS tokeninin birkaç yardımcı programı bulunmakta. İlk olarak, TOMS tokeni 500’den fazla çevrimdışı mağazada kullanılabilir. Kullanıcılar, direkt olarak çevrimdışı mağazalarda ödeme yapmak veya mobil uygulaması MyTOM aracılığıyla sipariş vermek için TOMS tokeni kullanabileceği gibi Toms Uygulamasından TOMS Tokenleri stake edebilir ve takas edebilir.

TOMS Tokeni Verileri

TOMS Tokeni Ocak 2022’de piyasaya giriş yapmış olup 23 Ocak’ta 0.076 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış şu an bu seviyeden %85 aşağıda bulunuyor. Toplam arzı 5 milyar adet olan TOMS tokeninin şu an sadece 158 milyon adedi dolaşımda. Ethereum üzerindeki arz dağılımına baktığımızda ise 2 bin cüzdanda bulunan arzın yaklaşık %75’i top 10 cüzdanda bulunuyor.

TOMS Token Nereden Alınır?

TOMS Tokeni şu an sadece LBANK ve MEXC Borsalarında bulunuyor. MEXC Borsasında TOMS Tokeni satın almak için Bu Linkten MEXC Borsasına üye olabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓