AmazingTeamDAO Coin Nedir? AmazingTeamDAO Yorum

AmazingTeamDAO Coin Nedir? AmazingTeamDAO Yorum

AmazingTeamDAO, Adoge ekosisteminin Adoge ekosisteminin yönetişim tokenidir. ADOGE, bir metaverse sosyal uygulama tokeni olup ekosistem, NFT, Gamefi, Defi ve sosyal ağ gibi yüksek kaliteli ekolojik gelişmeleri barındırır. Bir Web3.0+ sosyal ağ oluşturmayı amaçlar.

Oyuncular Adoge Ekosisteminde karakterleri toplayabilir, günlük madencilik görevini tamamlayarak gelir elde edebilir. ADOGE, rüzgar ve ateş anakarasında yaşayan ve bu kıtadaki en bol kaynak kripto para birimidir.

Binance Smart Chain üzerinde oluşturulan AmazingTeamDAO Nisan 2022’de piyasaya giriş yapmış olup 25 haziran 2022’de 92.83 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış şu an bu seviyeden %32 aşağıda olup fiyatı 62 dolardır.

BSC ağın’da 10738 adet cüzdan ile toplam 132,993 adet işlem gerçekleştirilmiş ve bu da ekosistemin aktif olduğunun bir işareti. 3 Aylık bir süre için oldukça etkileyici bir sayı olduğunu söyleyebiliriz.

AmazingTeamDAO Tokeninin toplam arzı sadece 100 bin adettir. Yaklaşık %45’i ise top 10 cüzdanda bulunuyor. Arz dağılımı ise nistepen iyi görülüyor.

AMAZINGTEAMDAO Tokeni Nereden ALınır?

AMAZINGTEAMDAO Tokeni şu an PancakeSwap Borsasında Bulunuyor. 25 Temmuz 2022 TSİ 13:00 tarihinde Gateio Borsasında Listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓