UNT Coin Nedir? Unity Token Yorum

UNT Coin Nedir? Unity Token Yorum

Umi’s Friends, rahatlatıcı ve karoları eşleştirme bazlı bir GameFi projesidir. Bu oyun, Web2 kullanıcılarının Web3 dünyasına kolay bir şekilde girebilmeleri için basit bir yol sunmayı amaçlar. UNT platformun native tokenidir.

Kullanıcıların yaşlarının ve seviyelerinin önemi olmaksızın, Umi’s Friends oyununu istedikleri zaman, istedikleri yerde oynayabilir ve sadece günde 10 dakika harcayarak görevleri tamamlayabilirler. Oyuncular, kişisel Umi (NFT’lerini) koleksiyonları oluşturabilir ve farklı oyun modlarına katılabilir, çeşitli ödüller kazanabilirler.

BSC ağında oluşturulmuş UNT Tokeninin toplam arzı 750 milyon adettir. Umi’nin NFT’leri;

Özelleştirilebilir

40 seviyeli bir büyüme eğrisi, 4 farklı özellik ve çoklu nadirlik seviyeleri, Umi NFT’lerin zengin özelliklerinden sadece bazılarıdır. Kendi Umi’nizi büyütün, özelliklerini geliştirin ve savaşta kullanın!

Kazançlı

Umi NFT’leri ile oynarken, oyunu ilerletmenize ve token ödüllerinizi daha da artırmanıza yardımcı olacak hazine sandıklarından çeşitli ödüller alabilirsiniz. Her gün kısa bir süre Umi NFT’nizle oynayarak büyük miktarda ödül kazanabilirsiniz!

Koleksiyon Edilebilir

Dünyaya geldiği günden bu yana Umi, gezegenimizin medeniyetlerinin çeşitliliğine takıntılıdır. Her Umi NFT, farklı dünya medeniyetlerinden öğelerden oluşur. Belirli bir oyun başarısına ulaştıktan sonra, son derece nadir ve sınırlı bir Umi NFT elde edebilirsiniz!

UNT Tokeni 10 temmuz 2023 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak UNT Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓