Uzun Vadede Artması Beklenen Coinler Hangileri?

Uzun Vadede Artması Beklenen Coinler Hangileri?

Bitcoin Ayı Piyasasında olsa da aslında kullanıcıların en karlı giriş döneminin ayı piyasa dönemleri olduğunu biliyoruz. Şu an alınacak bazı altcoinler birkaç yıl içince 20 30 kat artış gösterebilir peki bu Tokenler hangileri olabilir?

Bitcoin

En Risksiz ve en garanti olan coin tabii ki Bitcoin Bitcoini 20 bin dolardan alırsanız 100 bin dolara çıkarsa dolar karşısında paranızı 5 e katlamış olacaksınız eğer bu 2 yıl içinde olursa bu gerçekten çok karlı bir yatırım olacaktır.

Ethereum

Proof of Stake’e geçmesi beklenen Ethereum 700 dolara kadar düştükten sonra hızlı bir dönüş ile 1600 doların üstüne çıktı ATH seviyesi 4800 dolar olan Ethereum’un ilk boğa rallisinde 10 bin doları zorlaması kimseyi şaşırtmaz.

Solana

Ethereum’un en büyük rakibi olan Soana üzerinde binlerce proje ile her geçen gün daha da büyüyor ATH’sı 250 dolar olan Solana bu seviyeyi bile görse 5 kattan fazla artış yapmış olacak. İşlem hızı açısından şu an hala rakipsiz olan Solana geliştiricileri en aktif çalışan grup olarak göze çarpıyor.

MATIC

Ethereum’ için kritik öneme sahip Layer 2 projesi MATIC 18 hazirandan bu yana %170 artış ile en iyi geri dönüş yapan tokenlerden biri oldu. ATH’sı 2.92 olan MATIC tokeni şu an bu seviyeden 68 aşağıda bulunuyor. Ayrıca Polygon Ağı Uniswap’ı destekleyen ağlardan biri olmuştu akabinde de ATH seviyesine ulaşmıştı. Vitalin Buterin’in Ethereum’un saniyede 100 bin adet işlem yapacak iddiasınn sebebi Polygon gibi katmak 2 çözümleri en önemlisi de MATIC’tir.

FTM

Proof of Stake Ethereum alternatifi Fantom ekibinden önemli kişiler ayrıldıktan sonra ciddi düşüş yaşadı şu an fiyatı 0.32 dolar olan FTM ATH seviyesinden %91 aşağıda olduğu için ciddi artış potansiyeli var.

ETC

Ethereum’un POF’a geçmesiyle madencilerin ilgisini toplayacak Ethereum Classic şimdiden artışa geçti bile. Son 1 haftada %75 artış gösteren ETC’nin ATH seviyesi 167 dolar.

APE

En değerli NFT olan Bored Ape Yacht Club‘ın tokeni olan APE OtherSide’in arazi satışları öncesinde 26 doları görmüştü. Arz dağılımı ve piyasaya sürülüş açısından tokenekonomisi oldukça sağlıklı olan APE Tokeninin yeni boğa sezonunda tekrar ATH yaptığını görebiliriz.

XRP

Uzun dava sürecinin sonuna yaklaşılan Ripple’da XRP’nin dava bittikten sonra yükselişe geçmesi neredeyse kesin. Ripple’in lehine olacak bir sonuçta ise XRP piyasaya bakılmaksızın ATH seviyelerine yaklaşır. XRP’nin ATH Seviyesi 3.40 dolar.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓