GXA Coin Nedir? GXA Coin Yorum

GXA Coin Nedir? GXA Coin Yorum

GALAXIA, çeşitli hizmetler için bir ödül aracı olarak kullanılan kullanıcı merkezli bir yardımcı program belirteci olan GXA’yı kullanarak çevrimiçi ve çevrimdışıyı kapsayan bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Platformun native tokeni GXA olup Klaytn üzerinde oluşturulmuştur.

Birleşik bir platform temelinde, GXA, NFT’lerin alım satım süreçlerini hızlı ve şeffaf bir şekilde uygulayarak ve STO ve DeFi gibi finansal hizmetleri kullanarak sürdürülebilir bir blockchain hizmet platformu ortamı sağlar. GXA, aşağıdaki amaçlar için kullanılan yerel yardımcı bir tokendir:

NFT Platformu MetaGalaxia’da ödeme ve ödül aracı olarak, STO Platformu GALAXIA STO’da ödeme ve ödül aracı olarak, GALAXIA DeFi Platformu’ndaki staking hizmetini kullanarak faiz ödemeleri almak için, Diğer şirketlerle yapılan ortaklıklar aracılığıyla kurulan ‘gıda metaverse’ ve ‘evcil hayvan metaverse’ gibi metaverse projeleri içinde ödeme ve ödül aracı olarak, Galaxia Moneytree’nin çevrimiçi ve çevrimdışı PG tüccarında ödeme yöntemi olarak. Dolaşımda Kaç GALAXIA Tokenı Var? Başlangıçta 10 milyar GALAXIA tokenı yaratılmıştır. Toplam ihraç miktarının %40’ı, GALAXIA projesi için erdemli bir döngü ekosistemi oluşturmak üzere dağıtılacaktır. İlk miktar, token dolaşımının en sorunsuz olduğu platforma ilk dağıtımla dağıtılacak ve dağıtım miktarı her platform için ayrı ayrı belirlenecektir. %20’si, tokenların kullanılabilirliğini güvence altına almak için NFT platformu MetaGalaxia da dahil olmak üzere bağlı hizmetlerin kullanılması durumunda ödül sağlamak için kullanılacaktır. Tokenların geri kalanı, geliştirme ve işletme, iş ortaklıkları, pazarlama vb. için kullanılacaktır.

GXA Tokeninin toplam arzı 10 milyar adet olup dolaşımdaki miktarı yalnızca %21’dir. Top 10 cüzdan daki miktarı ise %95 civarıdır. GXA Temmuz 2022’de piyasaya giriş yapmış ve ATH seviyesinden %69 aşağıdadır.
2628 adet cüzdanın sahip olduğu GXA tokeninin şu ana kadar gerçekleştirmiş olduğu zincir üstü işlem sayısı ise 56124.

GXA Tokeni Nereden Alınır?

GXA Tokeni şu an KlaySwap ve Bithump Borsalarında bulunuyor. 14 Haziran 2023 TSİ 11:00’da ise Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak GXA Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓