SWEAT Coin Nedir? SWEAT Coin Yorum

SWEAT Coin Nedir? SWEAT Coin Yorum

Sweat Economy, SweatCoin adında halihazırda 110 milyon kullanıcıya sahip bir fitness sağlık uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden Sweat Wallet eklenerek web3 için entegre edilmesi sağlandı. 13 milyon Cüzdanın oluşturulduğu platformun native tokeni ise SWEAT Coin olacak.

Sweat Economy’de kullanıcılar herhangi bir yatırım olmadan uygulamayı indirebilir ve kripto ya giriş yapabilir. Sweat app uygulama içi özelliklerde reklam ve işlem ücretleri yoluyla büyük bir gelir yaratma potansiyelini ortaya çıkaran milyonlarca kullanıcı için ilk kripto cüzdanı olabilir.
Bu linkten uygulamaya üye olarak ekstra SweatCoin kazanabilirsiniz.

SWEAT Token ile kullanıcılar staking, NFT satın alabilir oyun için özellikleri geliştirmede kullanabilirler ve uygulamadaki yeni özellikleri açmak için kullanabilirler. SWEAT Tokeninin toplam arzı 21 milyar adet olup Near ve Ethereum ağlarını desteklemektedir. Şu an Uygulama içinde reklamları izleyerek ve yürüyerek SWT tokeni kazanmak mümkün.

SweatCoin yol haritasında 12 Eylülde SWEAT Token listelendikten sonra. 2022 Eylül-Ekim aylarıda NFT Lansmanı, 2023’te ise NFT Marketi lansmanı yapılacak.
FTX Borsasın SWEAT Tokeninin 13 Eylül TSİ 11:30’da listeleyeceğini duyurdu.
Bu Linkten FTX Borsasına üye olarak ilk listelemede SWEAT Token alabilirsiniz

SweatCoin, GSR Ventures, Vinny Lingham, Sandeep Nailwal, Björn Wagner, Jump Capital, Electric Capital, Near Foundation, Spartan Capital, Upscale, Runa Capital gibi firmalardan 13.6 milyon dolarlık dev yatırım aldı. Ayrıca bu yatırımcıların tokenleri SWEAT Tokenin listelenme sırasında açılmış olmayacak.

SWEAT Token DAOMaker Ön Satışı

SWEAT Token DAOMaker ön satışı Public ve SHO olmak üzere iki farklı şekilde yapılacak.
Bu linkten DAOMaker’a üye olup KYC’nizi tamamladıktan sonra Metamask cüzdanınızda Min 500 dolarlık toplam varlık ile ön satışa katılmak için istekte bulunabilirsiniz. Kesin katılım için min 2000 DAO Tokeni Stake etmek gerekiyor.

DAOMaker SweatCoin Public Ön satışı ve SHO’su şu an devam etmekte olup 9 eylül 2022 TSİ 15:00’a kadar devam edecek. Kullanıcıların hak ettiğin tokenlerin %30’u işlem ücreti olarak DAOMaker tarafından kesilir SWEAT Tokenilerin %35’i Token listelendiğinde, %35’i 9 ay sonra kalan %30 tokenin ise 18 ay sonra kilidi açılacak.Fırsatlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓