SPEX Coin Nedir? SPEX Coin Yorum

SPEX Coin Nedir? SPEX Coin Yorum

StepEx, Step app ağının çekirdek merkeziyetsiz borsalarından biridir. Ekosistemin native tokeni ve üzerinde başlatılan birçok uygulama tokeninin yerel bir DEX’e erişmesi gerekir. StepEx bu ihtiyacı destekleyecektir. SPEX platformun native tokenidir.

SPEX Tokeni ile kullanıcılar, işlem ücretleri ödeyebilir, stake, kilitler, likidite ödülleri, geri alımlar, yakmalar ve yönetişime katılabilirler. Step App‘in yerleşik bir parçası olan Step ekosistemin yönetişim tokenidir.

LP’lere verilen takas ücretlerinden 5 bip düşülür, Terfi ve teşvik havuzları sayesinde Dex’e gelir sağlanır. DEX, native tokeninde oluşturulan işlem ücretlerini içselleştirir.

StepEx Borsasındaki işlem ücretlerinin bir kısmı ile SPEX tokeni alınır. Ticaret işlem ücretleri oy kullanılacak DAO hazinesine gönderilebilir. DAO satın alınan SPEX staker’larına dağıtarak yönetime katkıda bulunur. DAO’da oylama yapılarak yakım yapılabilir.

Her işlemin ücretinin %1’i yakılarak deflasyonist bir token ekonomisi oluşturulur. İşlem ücretlerinin bir kısmı SPEX likiditesine eklenir.

SPEX Token Ön Satış

SPEX Tokeni Ön Satışı 4 Eylül 2022 TSİ 18:00 ile 5 Eylül 2022 TSİ 12:00 saatleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SPEX Tokeni Ön Satışına katılabilirsiniz.

  • Maksimum arzı 3 milyar adet olan SPEX tokeninden Gateio Ön Satışında 4 milyon adet dağıtılacaktır.
  • Ön Satışta hak edilen tokenlerin %100’ü ön satış sonrası dağıtılacak.
  • SPEX Tokeni ödemesi USDT ile yapılacak olup ön satış fiyatı 0.025 dolardır.
  • SPEX Tokeni 5 eylül 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek.Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓