Street Runner SRG Coin Nedir? SRG Coin Ön Satış

Street Runner SRG Coin Nedir? SRG Coin Ön Satış

Street Runner, Fast and Furious filmi ve ünlü sokak yarışı oyunlarından esinlenerek Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş dünya sokak yarışı metaverse’idir. PlaytoEarn mekanizması ile kullanıcılar, diğer oyuncularla yarışarak, mini yarışlara katılarak ve NFT’lerini satarak gelir elde edebilirler. SRG Token ise platformun ödül tokenidir.

Ayrıca SRG Tokeni oyuna girebilmek için, Staking ödülleri alabilmek için ve platform içi kararlara katkı sağlamak için oy kullanmak gibi işlevleri bulunuyor.

SRG Tokeni 18 Ekim 2022 TSİ 17:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak SRG ve 1400’den fazla tokeni alıp satabilirsiniz.

Street Runner diğer oyunlardan farklı olarak ana oyun ağından ayrı bir likidite sistemi kullanır ve bu likiditeyi 4 oyuncunun katları halinde oluşturan daha küçük bireysel ağlara ayırır. Street Runner metaverse, çok sayıda varlık ve diğer oyuncularla etkileşim kurma imkanı sunar. Sanal ve gerçek dünya arasında gerçek bir bağlantı.

Oyunda kullanıcılar Free Mode ve Race modlarda yarışabilir. Free Mode’da kullanıcılar NFT arabasına sahip olmadan yarışarak gelir elde edebilir 6 adet yarış modu bulunuyor bunlar; Rookie, amateur, district, street race, Carbon Race, Runner Race. Ayrıca oyun içinde Turnuvalar ve Polisten Kaçış oyunları da mevcut.

SRG Token’inin toplam arzı 160 milyon dolar olup şu an herhangi bir borsada bulunmuyor. Street Runner Ön Satışı 0.08’dolardan DAO Maker‘da kasım 2021’de yapılmıştı. Street Runner’ın NFT arabaları şu an Binance NFT marketinde 385 flor price’dan satılıyor.

SRG Token Ön Satış

SRG Token Ön Satışı 14-15 Haziran 2022 TSİ 12:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SRG Tokeni satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 160 milyon adet olan SRG Tokeninden Ön satışta 160 bin adedi dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup SRG Token Ön satış fiyatı 0.08 dolardır.
  • SRG Token Ön Satış Sonrasında 15 Haziran 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek.


Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓