OLAND Coin Nedir? OLAND Coin Yorum

OLAND Coin Nedir? OLAND Coin Yorum

Oceanland, kriptopara ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir playtoearn projesidir. Platform DeFi ve NFT kripto kavramlarını bir araya getiriyor. Tüm kaynaklar oyunun native tokeni OLAND ile alınıp satılabilirken, oyuncular oyunu oynayarak OLAND Tokeni kazanabilirler.

Oyunda OcFood, OcWood, OcMetal, OcWater adında 4 adet NFT karakteri bulunuyor. Oceanland, oyundaki ana karakterler için gerekli kaynakları toplayayan oyuncuların gelir elde etmesini sağlar.

OLAND Token sahipleri oyun içinde farming ve stake ve takas ile gelirlerini maksimize edebilirler. Bu DeFi aksiyonlarının yanı sıra kullanıcılar oyun oynayarak iyi vakit geçirirken gelir elde etmiş olurlar.

OLAND Tokeni 15 Ağustos 2022’de %50’den fazla artış göstererek fiyatını 0.029 dolara yükseltti. OLAND Tokeni ATH Seviyesinden %50 aşağıda bulunuyor. Yükselişin sebebi Huobi borsasında 18 ağustosa kadar sürecek olan etkinlik.
Bu Linkten Huobi Borsasına üye olarak OLAND Tokeni satın alabilirsiniz.

Platformun partnerleri arasında; ANKR, ARPA, Auctoin, Burger, CLV, Sakura, ONX gibi tokenler bulunuyor.

OLAND Tokeni BSC ağında oluşturulmuş olup toplam arzı 960 milyon adettir. Toplam 970 adres ile 1373 transfer gerçekleştirmiş olup arzın yaklaşık %95’i ilk 10 cüzdanda bulunuyor.

OLAND Tokeni Nereden Alınır?

OLAND Şu an herhangi bir borsada bulunuyor fakat 8 Haziran 2022 TSİ 14:00’da Huobi Borsasında listelenecek. Bu Linkten Huobi Borsasına üye olarak OLAND Tokeni satın alabilirsiniz.


Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓