Stepn GMT Kazanma Dönemi Başlıyor

Stepn GMT Kazanma Dönemi Başlıyor

MovetoEarn uygulaması STEPN şu ana kadar kullanıcıların NFT sneakerlarıyla yürüyerek GST token ile ödüllendirildikleri bir uygulamaydı. 27 Eylül 2022’de yapılan duyuru ile 24 saat içinde GMT kazanımının başlayacağı açıklandı.

Açıklamanın artdından GMT %10 GST’de %20 artış görüldü. GMT Tokenin özelliği GST gibi arzı sınırsız değil bu yüzden Fiyatında GST Tokeni gibi büyük düşüşler olması pek mümkün değil.

Kullanıcılar GMT veya GST kazanma modundan birini seçerek ödül kazanacak iki tokeni aynı anda kazanamayacaklar.

GMT Kazanabilmek için kullanıcıların 30 LVL ayakkabıya sahip olması gerekiyor. Bu yüzden GMT Tokeninin de fiyatı yükseldi. Çünkü 29 ve 30 lvl’e yükseltmek için yüksek oranda GMT tokeni gerekiyor. GMT havuzu için tüm ağlar eşit hakka sahip olacak daha önce duyurulan Rainbow Sneakarları ise ilk aşamada aktif olmayacak. Oyunda Gem kısmına ise Rainbow gemleri eklendiği görülüyor.

GST ve GMT modları arasında geçilerde ise bekleme süresi olmayacak. GMT üretimi ise kazancın başladığından 2 yıl sonra halving’e uğrayacak. (yarıya inecek) GMT kazanımı oranı her 1 dakikada bir yeniden hesaplanacak.

GMT kazanım duyurusu uzun zamandır bekleniyorbu duyuruyla beraber Comfort gemlerinin fiyatı bir hayli yükselmiş durumda. an itibariyle 3 LVL comfort geminin fiyatı 4.7 SOL değerinde.

GMT kazanmak için Comfort değerinin yüksek olması gerekli bunun için de soketlerde en az 2 comfort bulunması gerekiyor. Bu siteden Stepn NFT Marketindeki ayakkabıları detaylı arayabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓