Rainbow Wallet Nedir? Rainbow Airdrop

Rainbow Wallet Nedir? Rainbow Airdrop

Rainbow Cüzdanı tıpkı Metamask gibi bir merkeziyetsiz kripto para cüzdanıdır. Kullanıcılar Ethereum ve diğer birçok katman 2 ağını ve Polygon, BSC gibi ağları destekliyor. Rainbow cüzdanı 13 Aralık 2023’te kullanıcılarını ödüllendireceği bir airdrop puan kampanyası başladı.

Rainbow Cüzdanı Güvenilir Mi?

Evet Rainbow cüzdanı tıpkı metamask ve trustwallet gibi varlıklarınızı kontrol etmez ve herhangi bir işlem yapmaz. Metamask cüzdanınızın gizli kelimeleriyle Rainbow cüzdanına varlıklarınızı import edebilirsiniz. Size verilen gizli kelimeleri kullanarak tüm cüzdanlarınızı dilerseniz rainbow cüzdanına import edebilirsiniz.

Rainbow Airdropuna Nasıl Katılabilirim?

Rainbow Wallet yaklaşık 20m dolarlık yatırım almış bir proje o yüzden ciddi miktarda airdrop yapma potansiyeli bulunuyor.
Bu linkten yeni Rainbow Cüzdanı oluşturabilir veya metamask cüzdanınızı import edebilirsiniz.

Linkteki kodu kullandığınızda ekstra puan da kazanacaksınız. Rainbow cüzdanınız üzerinden swap ve köprüleme yaptıkça airdrop kazanacaksınız. Ayrıca siz de puanınızı aktif ettikten sonra referans linki ile puan kazanabilirsiniz.

Rainbow Airdrop’u puanları her salı günü güncellenecek. Eğer Metamask cüzdanınızı geçmişte aktif kullanıp metamask swap’ı kullandıysanız o cüzdanınızı rainbow’a import edin yüksek bir puana sahip olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓