GHNY Coin Nedir? GHNY Coin Yorum

GHNY Coin Nedir? GHNY Coin Yorum

Grizzly.fi, yenilikçi ve kullanıcı odaklı finansal çözümler yaratarak DeFi’yi tüm kullanıcılar için erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor. GrizzlyFi ile kullanıcılar kripto para piyasası koşullarından bağımsız olarak gelir elde edebilirler. Platformun native tokeni GHNY ise kullanıcıların stake ederek gelir elde etmelerine imkan tanır.

Grizzly.fi BSC Ağında oluşturulmuş bir likidite toplayıcısıdır. 2022 Ağustos ayında piyasaya giriş yapmış olup şu an ATH seviyesinden %33 aşağıda bulunuyor. Maksimum arzı olmayan GHNY Tokeni sadece kullanıcılar kullanırken basılır.

Kullanıcıları sürekli olarak ödüllendirdiği için sürdürebilir bir enflasyon elde edilmesini sağlar. Grizzly.fi, Likidite Madenciliğinin merkeziyetsiz hedefliyor ve getiri elde etmek için sürekli olarak yeni stratejiler ekliyor. Platformda otomatik bileşik faiz alma özelliği olduğu için kullanıcılar kendileri bunu yapmaları gerekmez.

Akıllı sözleşmeler kullanıcıları için her otomatik olarak birleştiğinde, otomatik olarak bu miktarın yarısı GHNY pay sahipleri arasında dağıtılır. Grizzly Stratejisinde tüm ödüller, bir dahaki otomatik olarak stake edilen GHNY tokenlerini geri almak için kullanılır.

GHNY Tokeninin şu anki arzı 814316 adettir. BSC Ağındaki aktivitesine baktığımızda 9,529 adet cüzdan ile toplamda 1,983,756 adet işlem gerçekleştirilmiş. Cüzdan sayısına bakıldığında işlem sayısı oldukça fazla ve etkileyici.

GHNY Coin Nereden Alınır?

GHNY Coin Şu an PancakeSwap ve MEXC Borsasında bulunuyor.
Bu linkten MEXC Borsasına üye olarak GHNY Coin Satın alabilirsiniz

30 eylül 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Gateio Borsasına bu linkten üye olabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓