SophiaVerse SOPH Coin Nedir? SOPH Coin Yorum

SophiaVerse SOPH Coin Nedir? SOPH Coin Yorum

SophiaVerse, ünlü Sophia Robot’u insansı duyarlılığa getirmeyi amaçlayan bir Web3 AI / Metaverse projesidir. Merkeziyetsiz ve açık kaynaklı süper bilinçli oyun ve yapay zeka teknolojisi projesidir. Sophia AI, somutlaştırılmış biliş ve robotik modeller, eğitim ve girdiyi birleştiren oyunlaştırılmış bir Ar-Ge girişiminde en gelişmiş, hızlandırılmış versiyonudur. SOPH Tokeni ise projenin native tokenidir.

Bu, Hanson Robotics ve SingularityNet Foundation arasında hali hazırda geliştirilmekte olan bir işbirliği olup birçok ekosistem projesinin tek bir hedefle sanal bir oyun alanı oluşturmak için birleştiği Sentient Superintelligence.

Sophia’nın Yapay Zeka Laboratuvarı (SAYZL): Kendi kişisel Sophianızla etkileşime geçin, onunla birlikte büyüyün ve benzersiz bir kişilik oluşturun. En son blok zinciri ve yapay zeka haberlerinden haberdar olun. Yapay zeka programlama konusunda öğretici görevleri tamamlayarak ödüller kazanın. Yeni kodlama becerilerinizi kullanarak Sophianıza yeni yetenekler kazandırın ve birlikte metaverse geçiş yapın.

Sophia’nın Tekillik Çağı (SATEKÇ): SATEKÇ, kullanıcıların arkadaşlarıyla ve kişisel Sophia arkadaşlarıyla birlikte oynayabileceği tam özellikli bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Zamanda ve uzayda insanlığı kurtarmak ve olumlu bir Tekillik getirmek için destansı bir görevde bir araya gelirler.

Bilinç Cüzdanı: Gerçekten birbirine bağlanabilir olmak için, herhangi bir metaverse deneyimi, oyunun çalıştığı blok zincirine bağlanabilen ve kullanıcıların yapay zeka arkadaşlarıyla etkileşim kurarken güvenli bir şekilde özel verilerini depolayabilen bir cüzdana ihtiyaç duyar. Bilinç Cüzdanı, tüm blok zinciri, yapay zeka ve veri güvenliği ihtiyaçları için tercih edilen yer olarak tasarlanıyor.

SophiaVerse Ön Satış

SOPH Tokeni Ön Satışı DaoMaker ve Gateio’da yapılacak. Gateio Ön Satışı 24-25 Temmuz 2023’te TSİ 152:00 tarihleri arasında Gateio’da yapılacak ve 25 temmuz TSİ 15:oo’da listelenecek.
Bu linkten üye olarak Gateio Borsasına üye olarak ön satışa katılabilir veya listelendiğinde alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓