World Coin WLD Coin Nedir? Worldcoin Airdrop

World Coin WLD Coin Nedir? Worldcoin Airdrop

Black Mirror dizisinden fırlamış gibi görünen WorldCoin projesini ve WLD tokenini inceleyelim. Proje 150m dolarlık dev bir yatırım almış ve yaratıcısı aynı zamanda ChatGPT yaratıcısı olan Sam Altman. WorldCoin kullanıcıların #ORB cihazında göz retinalarını taratarak kendilerini doğrulattıktan sonra 25 WLD Tokeni kazanıyorlar şu an 53 dolar değerinde.

Kimlik Onaylama Cihazı ORB cihazı Hangi Ülkelerde Var?

ORB Cihazı Şu an ABD, Arjantina, Brezilya, Şili, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Japonya, Güney Kore, Meksika, Portekiz, Singapur, İspanya, Uganda, Kenya, Uganda, UAE, UK’de bulunmaktardır.
ORB cihazı henüz Türkiye’de bulunmuyor.

WorldCoin Kullanıcı Verileri Satıyor Mu?

WorldCoin’in sitesinde Verilerin bilgide “Worldcoin projesi üzerinde çalışmayan veya bu projeye yardımcı olmayan hiç kimseyle paylaşmaz ve asla paylaşmaz.” yazısı bulunuyor bu cümleden Worldcoin bünyesinde bulunan projelerle verilerin paylaşabileceği anlamı çıkıyor.

WLD Tokeninin Toplam Arzı ne?

WLD Tokeninin toplam arzı 10 milyar adet olup şu an %1’i dolaşımdadır.

WLD Tokeninin %75’i topluluğa ayrılmış olsa da %25’i de yatırımcılara ve takıma ayrılmış durumda. 15 yıllık bir kilit açılım dönemi olan WLD Tokeni 1. yılın sonunda dolaşımdaki arz yaklaşık 2 milyara ulaşacak. Şu an market sıralamasında 121. sırada olan WLD Tokeni alıp node oluşturabilirsiniz. WLD şu an Ethereum ve Optimism ağlarında bulunuyor. WLD Tokeni Binance, KuCoin, Gateio, Bitget ve OKX gibi büyük borsalarda listelenmiş olsa da Ethereum ağındaki zincir üstünde ise sadece 3625 cüzdanda bulunuyor. An itibariyle WorldID’ye kayıtlı olan kullanıcı sayısı 2,097,222 toplam claim edilen WLD Tokeni sayısı 1.4m.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓