TridentDAO PSI Coin Nedir? PSI Coin Yorum

TridentDAO PSI Coin Nedir? PSI Coin Yorum

TridentDAO, RisktoEarn modeline öncülük eden bir playtoearn projesi olup Arbitrum üzerinde oluşturulmuş ilk projelerden biridir. PSI Tokeni ise platformun native tokenidir.

TridentDAO amacına 2 boyutlu prosedürel nesil, sonsuz evren bir ücretsiz oyun çıkarak ulaşmaya çalışıyor. Ayrıca, Trident, tüm ekosistem katılımcıları için kendi DEX entegrasyonu da dahil olmak üzere büyük bir yapı oluşturmak için birden çok oyun geliştirici grubuyla birlikte çalışıyor.

RisktoEarn Nedir?

PlaytoEarn oyunları ve oyun dünyası kriptoya entegre olmakta zorluk çekti ve hayal kırıklığı yarattı RisktoEarn ile oyuncular kendi değerleri ile kazanmayı hak eder. Trident oyunculara yetenekleri ve oyuna liyakatları için ödüllendirir. RisktoEarn ayıca yapay olarak yoktan bir değer yaratmadan bunun için bir çözüm sunmuş olur.

PSI Token Ekonomisi

PSI tokeni Şubat 2023’te piyasaya giriş yaptı ve 16 şubatta 9.27 dolar ile ATH seviyesine ulaştı ve şu an bu seviyenin %45.3 aşağısında. Şu an sadece Arbitrum ağında bulunan PSI Tokeninin ilginç yanı tokenlerinin %97’nin dolaşımda olması bu yeni çıkmış bir token için oldukça ilginç ve olumlu. Ayrıca yeni piyasaya giriş yapmasına rağmen 2812 adres ile şu ana kadar Arbitrum ağında 60,225 adet işlem gerçekleştirmiş durumda.

PSI Tokeni Nereden Alınır?

Projenin tokeni PSI şu an Bitget ve MEXC Borsalarında bulunuyor. Gateio Borsasında ise 27 Şubat 2023 TSİ 13:00’da listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak PSI Tokeni ve 1500’den fazla tokeni alıp satabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓